مجله گل گیس

خط لب یا رژ لب؟

loading...

ما به عنوان یک آرایشگر غیر حرفه ای همیشه با این مسئله مواجه هستیم که ابتدا باید خط لب را بکشیم یا ابتدا رژ لب بزنیم. در این مطلب ما می خواهیم به سوال خط لب یا رژ لب؟ شما پاسخ دهیم. شاید با خود فکر کنید تفاوت آنچنانی بین این دو روش وجود ندارد اما در این مطلب ویزگی ها و در نهایت تفاوت های دو شیوه فوق را خواهید دید.

شیوه اول:

به عکس زیر دقت کنید. در این شیوه ابتدا خط لب ترسیم شده سپس داخل لب رژ لب زده شده است.

خط لب یا رژ لب؟
خط لب یا رژ لب؟

شیوه دوم:

در این شیوه ابتدا رژلب زده سپس خط دور لب را با مداد می کشند.

خط لب یا رژ لب؟
خط لب یا رژ لب؟

شما می توانید نتایج حاصله از دو روش را در تصویر زیر ببینید. زمانی که از روش اول استفاده می کنید لب بزرگتر و خطوط غیر طبیعی و اغراق آمیز نمایش داده می شود. این در حالی است که استفاده از روش دوم خطوط را محو کرده و لب را طبیعی تر نمایش می دهد. تفاوت دیگر این دو روش رنگ نهایی لب است اگر ابتدا رژ لب استفاده شود سپس خط لب کشیده شود رنگ به دست آمده به رنگ رژ لب نزدیک تر است.

خط لب یا رژ لب؟
خط لب یا رژ لب؟
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.