مجله گل گیس

در انتخاب لباس مهمانی به این نکات دقت کنید

در انتخاب لباس مهمانی به این نکات دقت کنید

اگر شما هم مثل من به پوشیدن لباس برای مهمانی رفتن بسیار توجه می کنید و تفکر دیگران برایتان در رابطه با نحوه ی لباس پوشیدن و ظاهرتان بسیار با اهمییت است، این مطلب اختصاصا به درد شما می خورد، و اگر از دسته خانم هایی هستید که دوست دارید لباسی که می پوشید برایتان راحت باشد و نظر دیگران در رابطه با ظاهرتان برایتان اهمییت ندارد، پس بیخود وقت خود را با خواندن این مطلب هدر ندهید و به سراغ دیگر مطالب مجله بروید و از آنها لذت ببرید.

خوب دوباره برگشتیم به منزل اول، عزیزای دل همیشه لازم نیست برای متفاوت بودن به سراغ خرید لباس های جدید بروید، این روزها بحث نو آوریه دیگ کمتر وقت خودتون رو با افکار کهنه و نخ نما تلف کنید، پس سریعا به سراغ ترکیب کردن رنگ ها و مد هایی از لباس هاتون برید که قبلا اصلا با هم امتحانشون نکرده بودید. بد ندیدم یه کم تو این زمینه کمکتون کنم. پس با ما همراه باشید:

در انتخاب لباس مهمانی به این نکات دقت کنید
در انتخاب لباس مهمانی به این نکات دقت کنید

?بهترین نکات در لباس مهمانی ?

 1. انتخاب پیراهن قرمز یا مشکی کوتاه همیشه عالی است و هیچ وقت با پوشیدن چنین لباسی بد و نامناسب به نظر نمی رسید.
 2.  لباس های خیلی مجلسی و تجملی خود را با لباس های معمولی ترکیب کنید. یک بلوز خیلی شیک را با شلوار جین بپوشید یا یک شلوار فلانل ( نوعی پارچه پشمی ) خاکستری را با تاپ ابریشمی ست کنید. یک لباس میهمانی فوری!
 3. چیزهایی را که هیچوقت با هم نمی پوشید، با هم ست کنید تا ظاهری کاملا متفاوت خلق کنید.
 4. اگر قرار است برای میهمانی لباس بخرید، سعی کنید لباس ویژه و خاصی بخرید که بتوانید آن را بیشتر از یک میهمانی بپوشید و تا مدتی بتوانید از آن استفاده کنید و مد باشد.
 5.  یک کیف یا کفش مد روز خود به خود ظاهر شما را به روز می کند. برای جاذبه بیشتر می توانید کفش براق ساتن را امتحان کنید.
 6. لباس، کفش، کیف و سایر لوازم جانبی براق و فلزی نمونه هایی کلاسیک و مد هستند و در سراسر سال قابل استفاده است.
 7. کت و شلوار را فراموش نکنید. یک کت شلوار رسمی، لباسی بسیار مناسب و عالی برای میهمانی است.
 8. می تونید کت، کت و شلوارتون رو با یه شلوار جین و یا یه رنگ و مدل دیگه ست کنید و یا بر عکس، شلوار کتتون رو با یک بلوز دیگه ست کنید.
 9. لباس های زیر و رو هم از یادتون نره، با تغییر قسمت زیری یک لباس می تونید کلا ظاهرتون رو عوض کنید.

نکاتی در رابطه با اکسسوری ها برای مهمانی

 • اولین وسیله تزئینی که باید به آن توجه کنید یک گردنبند زیبا و جذاب است. برای داشتن ظاهری نسبتا کلاسیک می توانید گردنبندی با سنگ های مصنوعی مات انتخاب کنید.
 • دومین جواهری که می توانید استفاده کنید، یک النگو یا دستبند زیبا است.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.