مجله گل گیس

زیبایی در کمترین زمان ممکن

زیبایی در کمترین زمان ممکن

این که آدم هیچ وقت برای هیچ قراری دیر نکنه، توقعی بی جای نیست. یه روزهایی پیش میاد که از شدت کمبود وقت آدم مجبور می شه خیلی از قسمت های مورد علاقه آرایش کردن رو کنار بذاره.

این مراحل رو برای آرایش و زیبایی در کمترین زمان رعایت کنید

سالن زیبایی

  • صورتتون رو بشویید

با یه شوینده غیرصابونی اول صورت رو بشویید، چون همین کار صورتتون رو تازه و تر و تمیز نشون میده.

  • مرطوب کننده بزنید

اگه نمی خواین صورتتون کش بیاد یا قرمز و پوست پوست بشه، بهتره مرطوب کننده بزنین. در ضمن مرطوب کننده پوست رو برای آرایش آماده میکنه.

  • کرم پودر بزنید

کرم پودر نقش مهمی توی پوشاندن جوش ها و لک های صورت داره و بلافاصله قیافه آدم رو عوض می کنه. اگه قراره بیرون از خونه برین، می تونین به جای کرم پودر از ضدآفتاب رنگی هم استفاده کنید.

زیبایی در کمترین زمان ممکن
زیبایی در کمترین زمان ممکن
  • مرطوب کننده لب بزنید

لب های خشک و پوست پوست اصلا ظاهر جالبی ندارن. بعد از این مرطوب کننده استفاده کنین.

  • به موهاتون کمی ژل بزنید

موهای آدم توی داشتن ظاهر تر و تمیز خیلی نقش مهمی داره. بهترین راه برای زیبا کردن موهایی که انگار با آدم لج کردن، اینه که کمی مرطوبشون کنین یا با ژل مو روی انگشت ها، آروم آروم بهشون چنگ بندازین.

  • عطر بزنید

خوشبو بودن از همه چیز مهم تره! یادتون باشه اگه همه کارهای گفته شده رو انجام بدین، اما بدنتون بوی بد داشته باشه، هیچ کدوم تأثیری نخواهد داشت. یه آدم خوشبو همیشه قابل احترام و دوست داشتنی تره،

  • لبخند بزنید

میگن بهترین چیزها در دنیا مجانیه. خب لبخند زدن می‌تونه بلافاصله خوشگل تر تون کنه. بعد اخم ها رو باز کنین و بخندین.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.