مجله گل گیس

تکنیک هایی که آرایشگران حرفه ای به شما نمی گویند

تکنیک هایی که آرایشگران حرفه ای به شما نمی گویند

تکنیک هایی وجود داره که توی آرایش استفاده می شه این تکنیک ها مثل راز برای آرایشگر های حرفه ای می مونه که به مشتری هاشون نمی گن. زیباتر شدن جزئیات فراوانی داره که شاید هیچ وقت به آنها فکر نکرده باشید اما ما به کمک تجربیات آرایشگران ماهر به شما کمک می‌کنیم تا به خود اهمیت بدید و زیبایی‌تان را دوچندان کنید. بیشتر خانم‌ها می‌دانند که دانستن تکنیک‌های آرایشی مساوی است با سلامت و زیبایی بیشتر چون اولا پوست آسیب نمی‌بیند و دیگه اینکه با دانستن علم آرایشگری می‌توان نتیجه مطلوب‌تری به دست آورد و درنهایت چهره‌ای طبیعی‌تر داشت اما خیلی از خانم‌ها هم هستن که اصلا به این اصول توجه نمی‌کنند و به اهمیت لوازم آرایشی واقف نیستند. برای این افراد فرقی نمی‌کند از این تکنیک‌ها چگونه استفاده کنند.

تکنیک های آرایشگران را بشناسید

سالن های زیبایی

موهای طبیعی

اگر تصمیم دارید موهای‌تان را اکستنشن کنید از آرایشگرتان بخواهید برای‌تان از موهای طبیعی استفاده کند نه موهای مصنوعی چون موهای طبیعی علاوه بر اینکه قابلیت رنگ، فر یا صاف شدن دارند، ماندگاری بیشتری نسبت به موهای مصنوعی دارن.

دوخت، چسب، رینگ؟

برای قرار دادن اکستنشن سه روش وجود داره؛ دوخت، رینگ و چسب اما شما از آرایشگرتان بخواهید از روش رینگ استفاده کن زیرا روش دوخت به موها فشار زیادی وارد می‌کند و در درازمدت باعث دردسر ‌می شه، در روش چسب هم چون باید هر دو یا سه ماه ترمیم انجام بشه ریزش موها زیاد ‌می شه.

ناخن روی ناخن نکارید

این روزها خانم‌های زیادی سراغ کاشت ناخن می‌روند اما نگهداری ناخن‌های کاشته شده، خود اصولی داره که در صورت رعایت نکردن، ناخن‌ها دچار قارچ می‌شوند اما یکی از دلایلی که باعث بروز قارچ ناخن‌ها ‌می شه، کاشت روی ناخن ناسالمه. وقتی روی چنین ناخن ناسالمی کاشت انجام می شه، احتمال مبتلا شدن به قارچ افزایش می‌یابد. یکی دیگه از دلایل بروز قارچ این است که اگر ناخن کاشته شده دچار شکستگی می شه ولی فرد دیر برای ترمیم به آرایشگاه مراجعه کنه، آب به زیر ناخن شکسته شده نفوذ می‌کند و ناخن دچار قارچ ‌می شه.

تکنیک هایی که آرایشگران حرفه ای به شما نمی گویند
تکنیک هایی که آرایشگران حرفه ای به شما نمی گویند

درست ریمل زدن

ریمل باید تمام سطح مژه یعنی از ریشه تا نوک را پوشش دهد. برای ریمل زدن به مژه‌های پلک بالا، قبل از کشیدن برس ریمل روی مژه‌ها، میله ریمل را روی ریشه و پایه مژه‌های‌تان بمالید تا به اندازه کافی رنگ روی مژه‌ها بنشیند، بعد این رنگ را با برس ریمل از پایین تا بالای مژه بکشید. هنگام ریمل زدن مژه‌های پایین، میله ریمل را به صورت عمودی نگه دارید و آن را به چپ و راست حرکت بدید.

پلک های افتاده

پیشنهاد می‌کنیم استفاده از سایه‌های براق را کنار بذارید به‌خصوص وقتی سن بالا می‌رود و به ۴۰ نزدیک ‌می شه. هرقدر پلک‌ها مات‌تر باشند، چهره زیبایی بیشتری داره، با سایه‌هایی براق چروک‌های ریز خودشان را بیشتر نشان می‌دهند. می تونید از یک خط‌ چشم براق استفاده کنید. اگر دچار افتادگی پلک شده‌اید و دوست دارید چشم‌های‌تان بازتر و زیباتر به نظر برسد به هیچ وجه زیر مژه‌ها خط‌چشم پررنگ نکشید و تنها خط باریکی بالای چشم به سمت گوشه بیرونی چشم‌ها بکشید.

موهای سفید رو چه کنم؟

اگر موهای‌تان خیلی سفید است رنگ را با کمی اکسیدان آغشته کرده، تقریبا ۱۰ دقیقه صبر کنید تا موهای‌تان تحریک شوند و بتوانند بهتر رنگ مو را به خود جذب کنند اما اگر سفیدی موهای‌تان کم است نیازی به این کار نیست، بهترین رنگ برای شما مخلوط رنگ شماره ۴ و ۵ از گروه طبیعی یا مخلوط رنگ شماره ۳ و ۴ از گروه M است که هر دوی این رنگ‌ها بهتر است با کسیدان ۹ درصد مخلوط شوند.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.