مجله گل گیس

یک روش فوق العاده برای مش مو

مش مو

دو روش مش در ایران معمول است. مش فویلی و مش کلاهی. تصور ما از مش کلاهی بسیار دردناک است مخصوصا اگر موهای بلندی داشته باشیم حتی فکر اینکه بخواهند موهایمان را از داخل یک سوراخ ریز به وسیله قلاب رد کند می تواند ما را از فکر مش کردن مو دور کند. مش فویلی هم مهارت بسیاری می خواهد. ما در این مطلب این رو روش را کنار گذاشته یک روش فوق العاده برای مش مو به شما پیشنهاد می کنیم روشی که هیچگونه دردی نداشته و در مقابل نتیجه ای خارق العاده دارد. با ما همراه شوید.

روش جدید مش مو

یک روش چیزی شبیه به خلق یک اثر هنری و یک نقاشی است. شما تنها نیاز به یک میز دارید. طبق عکس زیر صندلی را در کنار میز قرار داده و مشتری را آماده کنید سپس از وی بخواهید طوری بر روی صندلی بنشیند که سرش بر روی لبه میز قرار گیرد. سپس موها را بر روی میز پهن کنید دقت کنید تا کل مو طوری روی میز پخش شود که تنها لایه ای نازک روی آن را بپوشاند و موها مانند یک دامن بر روی میز پخش شود سپس شروع به شانه زدن مو ها کنید و کل مو را در سراسر میز پخش کنید پس از آن می توانید مواد دکلره و یا رنگ مو مورد نظر را آماده کرده و تکه های مختلف مو که می خواهید مش شود را با قلمو مانند یک نقاش رنگ کنید. تصاویر زیر را نگاه کنید.

یک روش فوق العاده برای مش مو
یک روش فوق العاده برای مش مو
یک روش فوق العاده برای مش مو
یک روش فوق العاده برای مش مو
یک روش فوق العاده برای مش مو
یک روش فوق العاده برای مش مو

آرایشگران حرفه ای در سراسر دنیا از این روش برای مش مو استفاده می کنند. زیرا این روش نتیجه ای سریع و مورد انتظار را به شما می دهد. و هرگز مواد با ریشه برخورد نداشته، خبری از نارنجی شدن مو و سوختن پوست و آسیب به مو نیست.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.