خارق العاده ترین حلقه ازدواج با نگین دندان


The most extraordinary wedding ring with jeweled teeth + Photo (2)

شاید در دنیا کسانی وجود داشته باشند که مثل برخی از ما خانم ها همیشه به خاص بودن و تک بودن فکر کنن. البته این خاصیت ذاتی در همه ی خانم ها وجود دارد، اما اگر به این خاصیت کمی هم چاشنی ریسک پذیری را اضافه کنید، معجون عجیبی به وجود می آید که شاید طعم آن را هر کسی نچشیده باشد. از این قبیل معجون ها و به قولی فکر های عجیب را می توان این روزها در سرتاسر جهان و در بخش های مختلفی به چشم دید. یکی از این اتفاق ها و خلاقیت ها را می توان در یک زوج که به تازگی با یکدیگر نامزد شده اند دید. این زوج کالیفرنیایی کارلی لیفکیس و لوکاس آنگر، که در شب هالووین با هم نامزد شدند. این اتفاق از لحاظ نامزدی شاید اصلا خاص و عجیب نباشد، اما چیزی که در این نامزدی به شدت عجیب بود و واکنش حیرت زده و مبهوت مانده مهمانان را به دنبال داشت، استفاده از دندان عقل داماد به عنوان نگین برای روی حلقه نامزدی بود. این حلقه ی انتخابی عروس خانم که همیشه علاقه به خاص بودن او را نشان می دهد الهامی برای سایر مهمانان حاضر در مجلس نامزدی آن ها بود.

خارق العاده ترین حلقه ازدواج با نگین دندان

خارق العاده ترین حلقه ازدواج با نگین دندان

البته همسر او نیز طرح روی حلقه خود را نقشی برجسته از یک دندان انتخاب کرده بود تا ست بودن را از دست ندهند. این خاص بودن و خلاقیت شاید در این مورد هزینه بردار نبوده و به لحاظی هم کمی به صرفه داماد بوده، اما این باعث نمی شود که آقایون فکر کنند که خانم ها ممکنه همیشه با این مدل خاص بودن ها کنار بیایند، در برخی از موارد ما خانم ها چیزهایی فکر میکنیم که به قولی سر قله قاف هم نمیشه پیداش کرد. پس زیادی خوشحال نباشید.

The most extraordinary wedding ring with jeweled teeth + Photo (1)

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید