روش پوشاندن لک های زیر چشم قبل از آرایش


روش پوشاندن لک های زیر چشم

بحث امروز را با یک سوال آغاز می کنم. چرا آرایشی که در منزل انجام می دهیم هرگز شبیه به آرایشی که در سالن های زیبایی توسط آرایشگران حرفه ای پیاده می شود نیست؟ جواب در ریزه کاری ها و فوت و فن هایی است که ما در منزل هنگام آرایش صورت رعایت نمی کنیم نهفته است. یکی از فن هایی که قبل از آرایش صورت برای زیبایی بیشتر و شفافیت بخشی به آرایش باید رعایت شود پوشاندن لک های زیر چشم است. امروز می خواهیم روش پوشاندن لک های زیر چشم قبل از آرایش را به شما بیاموزیم.

ابزار کار:

  • پوشش دهنده زیر چشم
  • قلمو
  • گوش پاک کن

مراحل کار:

ابتدا مقدار کمی از کانسیلر یا پوشش دهنده زیر چشم را بر پشت دست بمالید. سپس به مانند تصویر با انگشت کرم را به قسمت های دیگر بکشید تا کمرنگ شود. این کار باعث می شود مقدار معین و نرمالی از کرم را با قلمو بردارید. بعد از این با قلمو تقریبا پهنی از قسمت های کشیده شده کرم بردارید و از گوشه داخلی چشم به صورت نیم دایره مانند تصویر به زیر چشم بمالید. در مرحله آخر کافی است با یک گوش پاک کن سطح مورد نظر را ماساژ دهید. این کار باعث برطرف شدن نا همواری های ایجاد شده می شود و سطح پوست را صاف و یکدست می کند. برای محو کردن چربی کرم دور چشم نیز می توانید در مرحله بعد از مقداری پنکیک استفاده کنید. برای درک بهتر مراحل بهتر است به تصویر زیر دقت کنید.

روش پوشاندن لک های زیر چشم قبل از آرایش

روش پوشاندن لک های زیر چشم قبل از آرایش

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید