آموزش بستن شال به سبکی جدید


آموزش بستن شال به سبکی جدید

شال که چند سالی است مورد توجه و استفاده ما خانم ها قرار گرفته و بیشتر از روسری علاقه مند پیدا کرده است، بد نیست با این تنوع زیاد طرح، رنگ و مدل، به جای پوشیدن ساده و روزمره آن یک تغییر ایجاد کرده و آن را به شکل های گوناگون و مدل دار سر کنیم. گاها در استفاده از این شال ها می توان آنها را با رنگ ها و مدل های دیگر ترکیب کرد و سبک جدیدی شال را بست. این روز ها که استفاده از پالتو هم بسیار باب می باشد می تواند این مدل شال بستن ها برای استفاده در زیر پالتو و مانتو که می خواهید زیبایی یقه ها بیشتر دیده شود مناسب خواهد بود. البته اگر پالتو و مانتوی شما دارای طرح زمینه ای است، سعی کنید از شال هایی که زمینه ساده دارند استفاده کنید.

یکی از ویژگی هایی که این شال ها دارند آن است که برای محیط هایی همچون نمایشگاه ها و سمینارها بسیار مناسب و شیک می باشند. اگر با دقت به این عکس ها نگاه کنید قطعا متوجه خواهید شد که در این آموزش در زیر تمامی این شال ها از کلاه حجاب که گردن را می پوشاند استفاده شده که این نه تنها به خاطر حجاب بیشتر بلکه در برخی از ترکیب ها به دلیل ایجاد هارمونی و زیبایی شالی خواهد بود که روی سر استفاده می کنید. زیرا بستن شال به تنهایی و بدون هیچ پوششی در زیر زیبایی که شما در عکس نهایی دیده اید را نخواهد داشت.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید