مزایای ارتقاء سطح کاربری

آیا وقت آن نرسیده که تفاوت خود را با دیگران اثبات کنید؟ در این مسیر ما همراه شما هستیم.

ثبت نام همه کاربران در سطح برنزی رایگان است؛ اما برای ارتقاء به سطح کاربر نقره ای یا طلایی هزینه ای اندک بابت آبونمان از شما دریافت می شود. که قیمت این موارد به شرح جدول زیر است.

golgisff

قیمت های جدول بالا به تومان است.

ارتقاء به کاربر نقره ای و طلایی چه مزیت و ارزشی دارد؟

اصلی ترین مزیت این ارتقاء درج آرم کاربر نقره ای و طلایی در کنار تصویر پروفایل شما در نتایج جستجو و همچنین در صفحه پروفایل شماست. طبیعتا مخاطبان به کاربران طلایی بیش از کاربران نقره ای، و به کاربران نقره ای بیش از کاربران طلایی، اعتماد می کنند. و آن ها را آرایشگاه ها و کلینیک های قوی تر، حرفه ای تر و با سابقه تری می دانند. که البته این امر دور از حقیقت نیست؛ چراکه موسسه ای که هزینه می کند یعنی برای کار خود و مخاطبان خود ارزش بیشتری قائل می شود و در فعالیت خود حرفه ای، جدی و مصمم است.

فارغ از موضوع مهم بالا آرایشگاه ها و کلینیک ها در سطوح بالاتر امکانات بیشتری برای معرفی خود دریافت می کنند. که استفاده از این امکانات می تواند مخاطبان بیشتری را برای آن ها به ارمغان بیاورد. جدول زیر به معرفی امکانات عضویت در سطوح مختلف می پردازد.

golgisfuter

برای شناخت دقیق تر ویژگی ها و تفاوت های سطوح مختلف می توانید به به صفحه های پروفایل نمونه زیر مراجعه کنید:

آرایشگاه برنزی آرایشگاه نقره ای آرایشگاه طلایی

کلینیک برنزی کلینیک نقره ای کلینیک طلایی

دو ویژگی برتر کاربران نقره ای

کاربر نقره ای دارای ستاره ای نقره ای رنگ است و امکان نمایش شماره تلفن ( به عنوان اصلی ترین راه ارتباطی آرایشگاه ها و کلینیک ها ) و دریافت پیام مستقیم از بازدیدکنندگان از تفاوت های آن ها با کاربران برنزی خواهد بود.

دو ویژگی برتر کاربران طلایی

گالری تصاویر که می تواند مهمترین معرف کیفیت کار شما و مناسب بودن فضای کار شما باشد. شما می توانید تصاویر نمونه کارها و فضای آرایشگاه و یا کلینیک خود را در صفحه خود به نمایش بگذارید. همچنین امکان درج اخبار و رویدادها، به شما کمک خواهد کرد به انتشار مطالب مختلف ( مثل اخبار فعالیت ها، ارائه خدمات جدید، اخبار تخفیف های مناسبتی، اخبار حضور در همایش ها و نمایشگاه ها و دریافت لوح ها و تقدیرنامه ها و درج مقالات مرتبط و… ) بپردازید و علاوه بر اینکه فعالیت های موسسه خود را به اطلاع مخاطبان می رسانید؛ از آن به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی برای مشتریان فعلی خود نیز استفاده کنید.

برای اطلاعات از سایر خدمات از جمله درج به صورت آرایشگاه یا کلینیک ویژه و درج بنر به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.