مجله گل گیس

بدون دکلره موهای خود را روشن کنید

Blonde hair color
loading...

از آن جا که رنگ موهای روشن یا به عبارتی بلوند یکی از علاقه مندی های دختران و زنان محسوب می شود و از طرفی ژنتیک ایرانی ها اغلب موهای تیره است، پس باید برای دست یابی به این منظور دست به دامن پودر های دکلره شد. استفاده از این پودر که شاید برای بسیاری از افراد به دلیل آسیب زدن به ساقه ی مو امکان پذیر نباشد و از طرفی مطلوبیت رنگ های روشن برای خانم ها این بلا را برایشان بخرد، سعی ما بر این است با راه کارهای ساده رنگ موهای شما را به پایه های روشن نزدیک کنیم.

نکته مهم در روشن در آوردن رنگ مویی با پایه تیره، آن هم بدون دکلره، دقت در انتخاب رنگ و اکسیدان است.

در بازار امروز رنگ مو در ایران، اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد وجود دارد، که با توجه به رنگ دلخواه باید از اکسیدان مناسب آن استفاده کرد.

دستور العمل

  1.  در صورتی که شخصی موهای نازک رنگ‌ نشده داشته باشد، و بخواهد موی خود را ۳ درجه روشن کند، می تواند از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد و ترکیب آن با رنگ دلخواه موی خود را تا ۳ درجه روشن کند.
  2.  دستور العمل دیگر این است که هر چه مو ضخیم‌ تر و تیره‌ تر باشد، باید از اکسیدان درصد بالاتری استفاده شود.
  3.  اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد برای موهایی که می‌خواهند تنها یک درجه روشن شوند، پیشنهاد می‌شود و اکسیدان ۱۲ درصدی برای روشن کردن ۴ تا ۵ درجه مو کاربرد دارد. باید توجه داشت که رنگ و اکسیدان به تنهایی هیچ تاثیری روی مو ندارند و باید از ترکیب هر دو استفاده کرد.
  4. موهایی که سفیدی آنها بیش از ۵۰ درصد است، رنگ موهای شماره ۰۰( دو صفر) پیشنهاد می‌شود.
  5. در برخی از برندهای معروف، رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند وجود دارد که می‌توان با استفاده از اکسیدان مناسب و بدون پودر دکلره رنگ مو را تا پایه ۶ درجه روشن کرد.
    در صورتی که مو از قبل های‌لایت شده باشد با استفاده رنگ‌های اسپیشیال می‌توان مو را به رنگ دلخواه درآورد.
  6.  باید به این نکته توجه داشت که رنگ و اکسیدان مصرفی برای رنگ مو به جنس مو و پایه اصلی رنگ مو طبیعی هر فرد بستگی دارد. دقت در انتخاب اکسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ دلخواه نزدیک کند.
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.