مجله گل گیس

چرا زن ها از مردها متنفر می شوند؟

چرا زن ها از مردها متنفر می شوند؟
loading...

گاهی اوقات آنقدر عرصه بر زنان تنگ می شود که به شدت از مرد ها متنفر شده و دیگر تاب و تحمل آنها را ندارند، این تنفر شاید در زمانی که یک زن و مرد با یکدیگر زندگی مشترک ندارند مشکل و دردسری ایجاد نکند و تنها یک آشفتگی درونی و احساسی برای این دو نفر باقی بماند، اما زمانی که پای زندگی وسط میآید، ورق کاملا بر می گردد و و یک دره عمیق بین زن و شوهر فاصله ایجاد می کند، که گاها آنقدر این فاصله زیاد می شود که طرفین ترجیح می دهند از هم جدا شوند.

حال یک سوال، چرا زن ها از مردها متنفر می شوند؟ آیا این هم به نوعی ناز کردن است؟ آیا زن ها زیادی حساس و احساسی هستند؟ این تنفر به دلیل گیر دادن ها و توقعات زیادی ما خانم هاست؟

با ما همراه باشید تا دلایل متنفر شدن زنان از مردها را با ذکر دلایل منطقی و روانشناسانه بازگو کنیم.

دلایل احساس تنفر زنان از مردان چیست؟

 اولین دلیل :قسم دروغ

با اینکه بیشتر خانم‌ها از قسم خوردن آقایان وقتی خودشان ناراحتند بدشان نمی‌آید اما از مردهایی که فکر می‌کنند قسم خوردن تنها راهی است که حرفشان را باور کنند متنفرند.

دومین دلیل:  سلطه‌گری

بیشتر خانم‌ها مردی می‌خواهند که از آنها محافظت کند و به آنها احساس امنیت دهد اما به دنبال دیکتاتوری که به آنها دستور دهد چه بکنند و کجا بروند و با کی حرف بزنند و یا چه بپوشند نیستند. زنان از مردانی که قصد کنترلشان را دارندمی‌ترسند و از آنها فرار می‌کنند.

سومین دلیل: متعهدنبودن

خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می‌شود، زن‌ ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید. زن‌ ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می‌ترسد متنفر هستند.

چهارمین دلیل:رمانتیک نبودن

زن‌ها عشق واقعی همراه با حس ارتباط عاطفی به مردشان را می‌خواهند. اگر طرفتان احساس کند که فقط بخاطر رابطه‌ جنسی سراغ او می‌آیید خیلی زود از شما دور شده و حتی اجازه دست زدن به خود را هم به شما نخواهد داد.

چرا زن ها از مردها متنفر می شوند؟
چرا زن ها از مردها متنفر می شوند؟

پنجمین دلیل: نرسیدن به خود

با اینکه ظاهر همه چیز نیست اما زنها جذب مردانی که به خود نمی‌رسند، موهایشان ژولیده است، بوی عرق می‌دهند، ناخن‌هایشان بلند شده، دهانشان بو می‌دهد و لباس‌های چروک می‌پوشند نمی‌شوند. علاوه بر این، متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم‌ها نشان می‌دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید و هیچ انگیزه و نظمی در زندگی ندارید.

ششمین دلیل: قابل پیش‌بینی بودن

زن‌ها واقعاً از مردان قابل پیش‌بینی هستند و هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی‌دهند بدشان می‌آید. آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سورپرایزهای عالی اند.

هفتمین دلیل: اولویت دادن به دوستان

اگر از گذراندن وقت با دوستانتان خیلی بیشتر از همسر یا نامزدتان لذت می‌برید و همسرتان هیچوقت نمی‌تواند ساعتی دو نفره با شما داشته باشد، مطمئناً یک جای کار می‌لنگد.

هشتمین دلیل: مدام بحث کردن

زن‌ها از مردهایی که هر صحبت کوچک را به بحثی ادامه‌ دار و مشاجره تبدیل می‌کنند و باعث می‌شود آنها مجبور شوند مدام حالت دفاعی به خود بگیرند خوششان نمی‌آید.

نهمین دلیل: بد چشم بودن

با اینکه نگاه کردن به خانم‌ها برای برخی آقایان مسئله‌ای عادی است (البته نه زیاد از حد آن)، اما وقتی اینکار را جلو زن زندگیتان انجام دهید مشکل‌ساز خواهد شد.

دهمین دلیل: وابستگی و تایید زنان

اعتماد به‌ نفس و استقلال از ویژگی‌هایی بسیار جذاب در آقایان است، اما وابستگی و نا امنی اینطور نیست. زن‌ ها دوست ندارند با مردانی باشند که به خودشان اعتماد ندارند و برای روابط، کار و دوستی‌ هایشان نیاز به تایید دائمی زنها دارند.

امیدوارم دوستاران همیشگی مجله گل گیس حسی جز خوشبختی و دوست داشتن را در زندگی تجربه نکنند.

loading...

نظرات

 • با سلام لطفا این موارد رو هم اضافه کنید به مطلبتون:
  چیزهایی در مردان که زنها از آن متنفرند:
  حماقت و بی فکری و کم هوشی بیش ازحد، بی عرضگی و ناتوانی برای حفظ و کنترل امور زندگی و گذران مخارج و هزینه های زندگی و زن و فرزند، عدم حمایت از خانواده و ترجیح و اولویت دادن دیگران نسبت به زن و فرزند، داد و فریاد و ناسزاگویی سر هر مسأله، رازدار و محرم نبودن در امور خصوصی خانواده و علنی کردن مسایل خانواده به دیگران و اهمیت ندادن به حفظ آبروی خانواده، توقع بیجا داشتن از زن در اموری مثل اینکه کجا زندگی کنند یا اینکه چطور بچه دارشوند یا حتی چطور نزدیکی و جلوگیری کنند یا اصلا جلوگیری نکنند و…

  • موافقم *******

   اضافه کنید :

   غرور و تکبر (به خصوص در برابر زن که در هیچ دین و قانونی تایید نشده است)

   خود را عقل کل دانستن (به حدی که حاضر به هیچ تغییر رفتاری نیستند . تغییر رفتار بد خود را ، تغییر کل وجود خود تلقی میکنند و نصیحت و خیرخواهی هیچ کس را نمی پذیرند ) (درصورتی که روایات بسیاری بر نصیحت کردن وارد شده است و بهترین دوست را کسی معرفی میکند که عیوب فرد را به خود او بگوید.)

   تنبلی و راحت طلبی ( و بزرگ جلوه دادن کارهای خوب کوچک خود و انتظار تشویق و تشکر فراوان داشتن) (درصورتی که ، کاری خالصانه فقط برای خداست که بدون توقع تشکر باشد)

   پرتوقعی و انتظارات نابجا از همه اطرافیان (از تمامی جهات مالی ، معنوی، اخلاقی، روحی، دینی و…. در صورتی که خود فاقد آن هستند و این ها را برای خود لازم نمیدانند.)

   حسادت ( چشم دیدن ، بزرگی و پیشرفت و عقل و فهم دیگران را نداشتن و کوشش در منحرف کردن و به انحطاط کشیدن دیگران)

   صرف انرژی و وقت به کارهای نابهنجار ( و برهم زدن آرامش دیگران ؛ در صورتی که هیچ فردی اجازه برهم زدن آرامش آنها را ندارد.)

   و……….

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.