مجله گل گیس

چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم؟

ماهیت برخی از کارها به گونه ای است که ظاهر در آن نقش حیاتی دارد. مثلا برای فروشنده ها یا کسانی که به عنوان مسئول دفتر مشغول به کارند لازم است همیشه در محیط کار آراسته به نظر برسند. همه ما، چه کارمند و چه خانه دار، در قفسه و کمد لوازم آرایشمان رژ لب های زیادی داریم. اما واقعا چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز و یا رنگ هایی از این دست استفاده کنیم؟ پاسختان را در ادامه این مطلب جستجو کنید.

رژ لب قرمز معمولا از جنس بهتری ساخته می شود، با کیفیت تر هستند و ماندگاری رنگ آنها بیشتر است. از طرفی شما وقتی مشغول کار هستید متوجه گذر زمان نشده و نمی توانید مدام به آینه نگاه کنید. همچنین کارهای دیگری مثل غذا خوردن را با سرعت بیشتر و دقت کمتری انجام می دهید همین امر باعث می شود رژ لب به مرور زمان کم رنگ شود. پس اگر از رژ های روشن و ملایم استفاده کنید همان ساعات اولیه از روی لب پاک می شود. از طرفی وقتی شما ۵ روز هفته را رژ قرمز به لب داشته باشید کم کم رنگ لبتان نیز اندکی تغییر کرده و دیگر زمان هایی که حتی وقتی رژ به لب ندارید،بی حال به نظر نمی رسید.

چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم؟
چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم؟

به طور کلی رژ لب قرمز یک رنگ رسمی است و می توان آن را بسیار ساده با لباس های کلاسیک ست کرد این نیز یکی از دلایلی است که باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم. شاید این سوال را در ذهن داشته باشید که استفاده از رژ قرمز می تواند زننده باشد اما لازم است بدانید در یک نظر سنجی غیر رسمی تنها ۱۴/۷ درصد از زنان معتقد بودند که نباید از رنگ قرمز برای رژ لب در محیط کار استفاده کرد. پس از رژ قرمز با لذت فراوان استفاده کنید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.