مجله گل گیس

مدل لباس سفید و مشکی

مدل لباس سفید و مشکی
loading...

لباس مجلسی آن هم از نوع کوتاه و آن هم از نوع آستین دار و آن هم به رنگ سفید و مشکی محشره! شاید شما هم مثل من یکی از طرفداران مدل لباس سفید و مشکی باشید، این هارمونی ایجاد شده  که از نبودن رنگ و یا بی رنگی ایجاد می شود عمیق ترین نوع تضاد رنگی در دنیا محسوب می شود. رنگ سفید و مشکی که در دو سر طیف رنگی هستند و در واقع تمام رنگ های دنیا بین این دو رنگ است؛ شاید باورتان نشود که به خود خود این رنگ ها رنگ ندارند و رنگ های خنثی محسوب می شوند. در تمام دنیا تنها رنگ هایی که تمام افراد بینا، کور رنگ، کم بینا و… می بینند همین دو رنگ است.

در واقع این دو رنگ در تضاد عجیب و عمیق خود تداعی کننده مفهوم هایی هم چون هستی و نیستی، مرگ و زندگی، خوبی و بدی، پاکی و ناپاکی و هر مفهوم شدیدا متضاد در دنیا با این رنگ ها نشان داده می شوند. همانطور که در ینویان چینی (چرخ زندگی) این دو رنگ دائما در حال چرخش هستند و هر کدام از آنها به معنای زندگی و عدم زندگی هستند و هر یک به تنهایی و بدون دیگری باقی نخواهند ماند.

گالری مدل لباس سفید و مشکی

loading...

اضافه کردن نظر

چند پیشنهاد تصادفی

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.