مجله گل گیس

عوامل موثر در انتخاب مدل مو مناسب با چهره چیست؟

عوامل موثر در انتخاب مدل مو مناسب با چهره چیست؟

موهای بلند، مصری یا کوتاه و پسرانه؟ کدام یک مناسب چهره ماست؟ این سوالی است که در ذهن همه خانم ها پیش می آید اما هرگز جواب آن را نداسته همین هم باعث می شود چند روز پس از کوتاه کردن موها دچار پشیمانی شویم. این در حالی است که راه هایی برای مبارزه با این حس پشیمانی وجود دارد. اولین راه اجتناب از کوتاهی به مدلی است که به آن اطمینان ندارید یعنی این که ابتدا  بدانید مدل مو مناسب چهره شما کدام است؟ عوامل موثر در انتخاب مدل مو مناسب با چهره چیست؟ دو عامل اصلی برای انتخاب مدل مو مناسب با چهره دخیل هستند. در رابطه با این دو عامل در ادامه مطلب بیشتر بدانید.

چطور مدل مو مناسب با چهره را انتخاب کنیم؟

برای پیدا کردن جواب سوالات باید کسی را پیدا کنید که تا حد ممکن چهره ای شبیه به چهره شما را داشته باشد. مثلا اگر شما استخوان های گونه، فک و پیشانی پهنی دارید و صورتتان به همان اندازه گوشتی است به احتمال زیاد فرم چهره شما گرد است پس باید کسی که چهره دایره ای دارد را الگوی خود قرار داده و مدل مویی که به او می آید به احتمال ۹۹ درصد به شما نیز خواهد آمد. این که مثلا فلان خواننده معروف مدل موهایش را چتری زده است دلیل نمی شود که شما نیز این مدل کوتاهی مو را استفاده کنید.

عامل دوم رنگ موها است. رنگ مو انتخاب شده در مدل مو افراد و آنچه در ظاهر نشان می دهد، موثر است. مثلا در تصویر زیر جنیفر لارنس را با ۳ مدل موی مختلف می بینید. اما نکته مهم این است که در هر ۳ مدل مو، رنگ مو بلوند یا مایل به آن است. به احتمال زیاد جنیفر می داند که این رنگ مو بسیار مناسب چهره وی است پس اگر شما هم چهره شبیه به جنیفر لارنس را دارید از مدل موی وی استفاده کنید.

عوامل موثر در انتخاب مدل مو مناسب با چهره چیست؟
عوامل موثر در انتخاب مدل مو مناسب با چهره چیست؟

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.