نکته های در مورد فرنچ و مانیکور
نکته های در مورد فرنچ و مانیکور

نکته های در مورد فرنچ و مانیکور

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه نکته های در مورد فرنچ و مانیکور طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

مدتی است مانیکور و فرنچ ناخنها به شکل دو رنگ و البته بیشتر سفید همراه با رنگ ناخن و با ناخنهایی کاملا چهارگوش و بلند مد شده است که بسته به سلیقه ی افراد روی آنها را در پایان کار با نقش و نگارهایی زیباتر می کنن

نکته های در مورد فرنچ و مانیکور
نکته های در مورد فرنچ و مانیکور

مدل سال ناخن ها

اما مد امسال ناخنها را ناخنهایی نه چندان بلند که البته کوتاه و نه خیلی چهار گوش تیز بلکه با کمی گردی در دوطرف هنگام سوهان کشیدن تشکیل داده که با رنگ لاک های یکدست از گروه رنگهای تیره مثل زرشکی ، قهوه ای، یشمی یا سبز تیره، قرمز، سرمه ای و…

رنگ های جذاب استفاده کنید

می توان آنها را زیباتر کرد . گاهی هم می می شه از دو رنگ سفید و یک رنگ تیره برای فرنچ استفاده کرد به این ترتیب که بعد از زدن لاک تیره بر روی کل ناخن نوک ناخن و تنها قسمت بلندی را با لاک سفید، سفید رنگ کرد و در پایان روی آن را براق کننه یا لاک بیرنگ زد .

طراحی روی ناخن

بعضی ها شاید هنوز دوست داشته باشند بعد از این کار هم روی ناخن و یا قسمت سفیدی آن را نقش دار کنن که با این عمل کار را خیلی شلوغ می کنن و از زیبایی آن هم کم خواهند کرد بعد استفاده از تک رنگ با نقش و نگار و استفاده از دو رنگ بدون نقش و نگار یا تنها خطی نقره ای یا طلایی برای نقش زیباتر خواهد بود. کمتر به مدل های امسال توجه شده شما دوستان عزیزم به هر شکلی که می تونید تجربه های جدیدی داشته باشید و تنها به گفته ها توجه نکنید. موفق باشید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید