مجله گل گیس

ژله هندوانه ای با خامه برای شب یلدا

ژله هندوانه ای با خامه برای شب یلدا
loading...

حتما با خودتون میگید ما تا الان کلی ژله هندوانه به شکل های مختلف درست کردیم و الان چند ساله که شب یلدا همه از ژله های من تعریف میکنن، خوب درست این حرف شما رو که ماشالا کلی خانوم خوش سلیقه و کد بانو بیننده مجله گل گیس هستن رو قبول داریم؛ اما… اما این که بد نیست یه تغییر کوچولو تو کارتون بدید و امسال هم یه ژله به این سبک درست کنین. امتحانش کنید، چون قراره شما با مجله ما به روز باشید.

مواد لازم برای ژله هندوانه ای با خامه

ژله انار یا البالو ٢بسته

ژله الوورا ١بسته

ژله لیمو ١بسته

خامه صبحانه١عدد٢۵٠گرمی

چیپس شکلات

ژله هندوانه ای با خامه برای شب یلدا
ژله هندوانه ای با خامه برای شب یلدا

طرز تهیه

باز هم طرز تهیه رو مرحله به مرحله می گم:

١_اول ژله لیمو رو با یه لیوان آب داغ مخلوط کردم و به مدت ده ثانیه درون ماکروفر گذاشتم تا کاملا حل شه و شفاف شه یا میتونید به روش بن ماری انجام بدید
٢_ژله الوورا رو هم به همین ترتیب اماده کردم و کنار گذاشتم
٣_دو بسته ژله قرمز رو با دو لیوان آب داغ مثل بالا انجام دادم و کنار گذاشتم تا ژله ها به دمای محیط برسند
۴_سپس از خامه ١ق پر به ژله سبز و ٢ق پر به ژله قرمز و بقیه رو به آلوورا اضافه کردم و خوب هم زدم و از صافی ریز رد کردم
۵_قالب لوف ٢٠×١٠ انتخاب کردم( قالب لوف یه قالب مستطیلی هستش، اگر در منزل این قالب رو ندارید می تونید از ظروف مستطیلی که باریک و گود باشه استفاده کنید)
۶_نیمی از ژله سبز رو در قالب ریختم و در یخچال گذاشتم تا نیم بند شه و یا در فریزر به مدت ٨دقیقه قرار بدید
٧_سپس از ژله سفید با قاشق یک لایه روی سبز اضافه کردم و دوباره در یخچال یا فریزر قرار دادم تا نیم بند شه سپس همه ی ژله قرمز رو روی ان ریختم و دوباره در یخچال گذاشتم و دوباره یه لایه ژله سفید با قاشق ریختم و درون یخچال گذاشتم و دوباره روش ژله سبز رو ریختم و درون یخچال گذاشتم یک شب یا ۶ساعت درون یخچال گذاشتم تا کاملا خودشو بگیر و بعد با سشوا بر گردوندم و به ارامی برش دادم .

نوش جونتون ، یلدا مبارک همه

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.