مجله گل گیس

وسیله ای بسیار جالب برای مرتب ماندن کمد لباس ها

وسیله ای بسیار جالب برای مرتب ماندن کمد لباس ها
loading...

یکی از بزرگترین معماهای زندگی این است که چطور می شود از لا به لای لباس ها تا شده در قفسه و کمد لباس ها، لباس مورد نظرمان را بیرون بیاوریم بدون این که تا خوردگی لباس هایی پایینی و بالایی به هم بخورد؟ ما راز این معما را می دانیم. به تازگی وسیله ای بسیار جالب برای مرتب ماندن کمد لباس ها طراحی شده که با داشتن ویژگی های خارق العاده خود، این معما را حل می کند. در این مطلب با این وسیله کارا آشنا شوید.

کمپانی تولید کننده این وسیله جالب معتقد است با این اختراع توانسته به ۹۰% مردم جهان کمک کند. این وسیله از سه قسمت تشکیل شده و با استفاه از نیرو مغناطیسی ایجاد شده بین قطعاتش می تواند لباس را در کنترل خود در آورده و از به هم ریختگی آن ها جلوگیری کند.

فکر می کنیم این دستگاه یکی از جذاب ترین اختراعات انسان برای خانم های خانه دار باشد. با این دستگاه دیگر هرگز  و هیچ کس، حتی کودک خردسالتان هم نمی تواند زحمتی که برای تا کردن لباس ها کشیده اید را هدر دهد. در ادامه می توانید تصویر متحرکی از عملکرد جالب این دستگاه مشاهده کنید.  به دلیل حجیم بودن تصویر متحرک لطفا تا بارگذاری کامل تصویر اندکی صبر کنید.

وسیله ای بسیار جالب برای مرتب ماندن کمد لباس ها
وسیله ای بسیار جالب برای مرتب ماندن کمد لباس ها
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.