به روز کردن مدل مو در فصل بهار

به روز کردن مدل مو در فصل بهار

با فرا رسیدن فصل بهار زمان آن رسیده است که تغییراتی در خود ایجاد کنیم. در این پست با ما همراه شوید تا ۴ روش ساده تغییر در مدل موهایتان متناسب با فصل بهار را بیاموزید.

شیوه کلاسیک:
موهایتان را ببافید این کار را اگر زیاد انجام نداده اید ایده خوبی برای یک تغییر بزرگ است زیرا بافتن مو در نگاه اطرافیانتان یک تغییر بزرگ به حساب می آید چهره شما را تا حدی نیز تغییر می دهد شاید این همان چیزی باشد که یک احساس متفاوت را در ابتدای فصل بهار به شما می دهد.
خاطرات با نمک:
اگر از ایده بافتن زیاد به وجد نیامدید به این فکر باشید که شاید ایده فر کردن برایتان مناسب تر باشد موهای فر چهره شما را جوان، پرشور و خواستنی می کند مردها عاشق مو های فر می شوند آنها را به یاد دوران کودکیشان می اندازد و خاطرات خوب امتحان کنید مطمئن باشید که موثر است.

به روز کردن مدل مو در فصل بهار
به روز کردن مدل مو در فصل بهار

جدی ومهربان:
اگر موهایتان در حالت عادی، فر یا مجعد هستند پیشنهاد می شود آنهارا صاف کنید مو صاف به صاحبش جدیت و قدرت می بخشد و در نگاه مردم کسی که موی صافی دارد مهربان و صمیمی است. گاهی یک تغییر کوچک در ظاهر می تواند نظر دیگران را کاملا در مورد ما عوض کند و یا احساس متفاوتی را نیز در خود ما به وجود بیاورد.
کوچک اما موثر:
در انتها ما به شما پیشنهاد می کنیم با کوتاه کردن قد موهایتان یک تغییر بزرگ در ظاهرتان ایجاد کنید یا اگر به دنبال ریسک کمتری هستید شیوه آرایش مو هایتان را عوض کنید آنها را طور دیگری شانه کنید.
در آخر همه پیشنهادات باید بگوییم از تغییر نترسید همیشه تغییر باعث می شود شما فرصت یک تجربه نو را داشته باشید، زندگی فرصتی برای تجربه کردن است وقت را از دست ندهید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید