مجله گل گیس

زیر سازی آرایش با توجه به شکل صورت

زیر سازی آرایش با توجه به شکل صورت
loading...

همانطور که می دانید اگر زیر سازی آرایش با توجه به شکل و فرم صورت شما باشد، یکی از اصولی ترین نکات آرایشی را رعایت کرده اید و آرایش چهره شما بسیار دلنشین و متناسب با صورتتان می شود. به این منظور امروز با ما باشید.

برای زیر سازی این نکات را رعایت کنید

اگر صورت تان بیضی شکل است این بعدت راهنمایی برای رژگونه زدن صورت بیضی و هم زیرسازی آرایش برای صورت های بیضی شکل است. صورت تان را تمیز کنین. صورت تان را بشویید یا با یک دستمال مرطوب تمیز کنین؛ بعد با یک تونر و پد پنبه ای نرم آرایش باقی مانده روی صورت تان را کاملا تمیز کنین. بعد صورت تان را مرطوب کننده بزنید که خیلی هم مهم است و اگر مرطوب کننده تان حدی از ضد آفتاب هم داشته باشه خوبه. از کرم پودر مایع مناسب پوست تان استفاده کنین که بهتر است یک سایه روشن تر از پوست تان باشه تا تاریک تر. با یک پد گرد و نرم که کمی مرطوب است پوست تان را کمی مرطوب کنین. از یک پد گرد و نرم و بعد از آن از یک قلموی برای زدن پودر به صورت تان استفاده کنین و قلمو را به آرامی در طول صورت تان بکشید. استفاده از قلمو حالت کرکی پودر را از بین می برد.

زیر سازی آرایش با توجه به شکل صورت
زیر سازی آرایش با توجه به شکل صورت

نکته آخر

همیشه مخلوط کردن را به یاد داشته باشید. آرایش تان باید یک دست باشه هیچ چیز جذابیت آرایش خوب صورت تان را، مثل توقف ناگهانی و فاصله بین صورت و گردن بدون آرایش تان، از بین نمی برد. به آرامی زیر خط گردن تا لاله گوش تان را با انگشت پرایمر بزنید اگر در فکر استفاده از ریمل هستید، الان وقتش است.لایه نازکی ریمل روی مژه هایتان بزنید. این کار باعث می شه توجه به چشمان شما جلب می شه و چانه شما زیاد به چشم نیاید. اگر می خواهید از رژگونه پر رنگی استفاده کنین، از یک پد یا قلمو استفاده کنین تا رژگونه پخش و یک دست می شه و کمی زیادی از آن گونه تان را سرخ نکنه. در نهایت اگر می خواهید آرایش تان طبیعی تر به نظر برسد با یک قلموی تمیز روی صورت تان حرکات رفت و برگشتی اجرا کنین تا آرایش تان پخش بشه.

سالن آرایش زنانه

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.