مجله گل گیس

ترفندهایی که شما را جوان تر نشان می دهند

ترفندهایی که شما را جوان تر نشان می دهند

زیباتر شدن تکنیک‌ها و ریزه کاری هایی داره که هر کسی آنها را نمی‌داند اما با دانستن نکات اولیه می تونید زیبایی تان را چندین برابر که و همچون حرفه ای‌ها عمل کنین. نکته هایی که فقط می‌توان از زبان متخصصانی شنید که سال هاست در این حوزه فعالیت دارند و راه‌های زیبایی را فهمیده اند و می‌دانند کدام روش به زیبایی لطمه می‌زند. با ما همراه باشید تا از شما یک آرایشگر حرفه‌ای بسازیم.

گام به گام با اصول جوان تر شدن

اکسیدان‌ها

اکسیدان که به‌عنوان تسریع کننده فعالیت شیمیایی در رنگ مو به کار می‌رود، با توجه به نتایج دلخواه شما و همچنین تمایلات سازندگان رنگ‌ها تعیین ‌می شه. اکسیدان ده رنگ را فقط به طور جزئی باز می‌کنه. اکسیدان بیست قدرت بازکننگی و روشن کننگی بالا روی موهای سفید را داره. اکسیدان سی قدرت روشن کننگی بالا با کمترین میزان رنگ را داره. از آنجایی که اکسیدان‌های با درجه بالا میزان بیشتری از سولفور موهای شما را پاک می‌کنه، معمولا توصیه می‌می شه از اکسیدان‌های درجه کمتر از سی استفاده کنین.

پاک کردن تاتو

در استفاده از لیزر برای پاک کردن تاتو عوارض جانبی کمتری نسبت به سایر روش‌ها وجود داره ولی به هر حال قبل از هر نوع تصمیم‌گیری بهتر است متوجه عوارض احتمالی آن باشید. ممکن است پوست در معرض عفونت قرار بگیرد و حتی ممکن است زخم بشه و این زخم‌ها به طور دائم روی پوست باقی بمانند یا به طور کامل پاک نشوند.

محو کردن ایرادهای صورت

در صورت محو شدن خالکوبی از روی پوست ممکن است پوست محل تاتو شده تغییر رنگ دهد و رنگ آن نسبت به مناطق کمرنگ‌تر یا تیره می شه که به مرور زمان بهبود می‌یابد. در بعضی موارد هم واکنش‌های آلرژیکی گزارش می شه به خصوص در مواردی که جوهر خالکوبی حاوی سولفید جیوه باشه. برای جلوگیری از این واکنش‌های احتمالی، اغلب آنتی هیستامین‌های خوراکی و استروئیدهای ضدالتهاب تجویز شده است.

ترفندهایی که شما را جوان تر نشان می دهند
ترفندهایی که شما را جوان تر نشان می دهند

کدام روش اپیلاسیون؟

در رابطه با روش‌های مختلف اپیلاسیون نمی‌توان گفت که کدام روش از همه بهتر است و جوش کمتری ایجاد می‌کنه چرا که این موضوع در افراد مختلف ممکن است متفاوت باشه. ما معمولا به کسانی که پوست حساسی دارند توصیه می‌کنیم از روش‌هایی استفاده کنن که با تحریک پوستی کمتری همراه هستن. برای مثال استفاده از کرم موبر شاید یک کمی نسبت به روش‌های دیگه ملایم تر باشه اما کسانی که پوست خیلی چربی دارند با مصرف کرم موبر جوش‌های‌شان تشدید می‌می شه چرا که این کرم‌ها معمولا چرب هستن. در کل روش‌هایی که همراه با کندن مو هستن مثل مومک و بند انداختن یک کمی احتمال ایجاد جوش را افزایش می‌دهند. لیزر موهای زائد هم در صورتی که کامل انجام می شه و موها را از بین ببرد، می تونه به کاهش جوش‌ها کمک کنه چون تعداد دفعات اپیلاسیون را کمتر می‌کنه. اما نمی‌توان گفت که لیزر راه درمانی برای این مشکل است چون به هر حال موهای کرکی و ریز تحت تاثیر لیزر قرار نمی‌گیرند و خانم‌ها مجبور می‌شوند آنها را اصلاح کنن، بنابراین احتمال ایجاد جوش به دنبال اصلاح آنها وجود داره.

لیزر موهای زائد
قیمت لیزر موهای زائد

موی تازه رنگ شده

از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده برای شست‌وشوی موهای‌تان استفاده کنید. برای دوام رنگ مو و جلوگیری از بیرنگ شدن آن در برابر آفتاب، حتمااز کلاه، روسری و شال استفاده کنید و موها را بپوشانید. پیش از ورود به استخر، موهای رنگ شده را با آب بدون کلر بشویید. از تقویت‌کننده‌های مو و انواع ویتامینه استفاده کنید. موها را در زمان خیس بودن شانه نزنید و از دندانه درشت استفاده کنید. از خشک کردن موها با حوله یا سشوار خودداری کنید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.