مجله گل گیس

به استقبال فصل تابستان برویم

To welcome the summer

در شروع فصل گرما زاویه ی تابش نور خورشید نیز تغییر می کند. در تمدن های کهن جهان باستان مردم ورود به فصل تابستان را گرامی داشته و جشن و سرور برگذار می کردند. آنها به یمن سرسبزی و رسیدن به بلوغ طبیعی محصولات کشاورزی با پوشیدن لباسهای متفاوت که مستقیما نیز به تعدیل حرارت و گرمای بدنشان کمک می کرد، به گونه ای نمادین و علمی پوشاک مناسب فصل تابستان را انتخاب می کردند.

معمولا دست بافته های شکل گرفته از پنبه که در جذب تعرق بدن نقش بسزایی داشت، در این دست یافته های باستانی دیده می شود. در کشور عزیزمان ایران نیز، با اندکی دقت متوجه می شویم لباس های زنان و مردان عشایر تغییر معناداری در فصل تابستان به لحاظ رنگ بندی و هم چنین ضخامت کرده می کند.

امروزه نیز در دنیای فشن و مد طراحان خلاق برای شروع هر فصل ست لباس های مناسب فصل را معرفی می کنند. این طراحان با توجه به عناصر بر سازنده ی یک پوشش جذاب و زیبا برای شروع فصل نکات عملی و علمی انتخاب نوع پارچه زیبایی شناسی رنگ بندی های آنها و هم چنین به روزبودن و استفاده از طرح های نوستالژیک سنتی در نقوش این پوشش ها را با هم و یک جا به مصرف کننده گان خود هدیه می دهند. ما در این مطلب قصد داریم پیش از شروع فصل تابستان از سوی مجله ی پر طرفدار گل گیس برخی از این ست های طراحی شده برای تابستان را به شما مخاطبان عزیز معرفی کنیم تا در انتخاب خود آسوده تر باشید.

پیشنهاد های گل گیس

در اینجا با معرفی چند ست زیبا به شما عزیزان گل گیسی، سعی می کنیم تا حدودی خواسته هایتان را بر آورده سازیم.

منتظر پیشنهاد های بعدی گل گیس باشید…

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.