مجله گل گیس

سرویس طلا، مهمترین خرید عروسی

The wedding jewelry shopping service
loading...

آنچه که بیشتر از هر چیزی یک زن را به وجد می آورند درخشندگی و جذابیت سرویس های طلا می باشد. شاید بتوان به جرات گفت یکی از دغدغه های خرید لوازم وسایل عروسی، انتخاب سرویس جواهر و یا طلای عروسی است. سوالی که اغلب عروس ها با آن درگیر هستند این است که چه سرویسی و چه رنگی بخرم و یا اینکه چند مدل سرویس های امروزه بیشتر است مد است؟

بنابر این شرایط، شاید گفتن نکاتی چند در این زمینه مشکل گشای شما عزیزان باشد. همانطور که می دانیم کمترین عیار برای طلا ۱و بالاترین عیار ۲۴ می باشد. پس اگر در جایی به شما گفته شد که عیار طلای ما ۲۴ است به شدت به این جمله شک کنید، زیرا طلای عیار ۲۴ بسیار نرم است و نمی توان از آن در ساخت زیور آلات به تنهایی استفاده کرد و این عیار منحصرا مخصوص شمش طلا است. طلا که معمولا با علامت حرف k که کنار  قطعات و اکسوریس ها ضرب می شود یکی از ملاک های اعتبار و اعتماد به جنس طلاست.

The wedding jewelry shopping service
The wedding jewelry shopping service

چه رنگ طلایی مناسب عروس هاست؟

  • اگر از دسته عروس های سفید هستید بهترین انتخاب برای نمایش و جذابیت شما انتخاب طلای سفید است، چراکه زیبائی و جلوه پوست شما را چندین برابر می کند.
  • اگر از دسته عروس های گندمگون هستید یعنی رنگی بین رنگ بین سفید و برنزه دارید، که اغلب ایرانی ها دارای چنین پوستی هستند پیشنهاد ما به شما عروس خانوم ها، ترکیبی از رنگ طلای زرد و قرمز است، که بیشتر به شما جلوه و روح می دهد.
  • اگر از دسته عروس های داغ و برنزه هستید، بی شک به سراغ ترکیب طلای سفید و زرد بروید. البته سلیقه شما بر پیشنهاد ما مقدم تر است.
  • اگر از دسته عروس های اسپرت و با ریسک بالا هستید بی شک به سراغ ست های  چند تیکه که گردن بند پهن دارندبروید، در این صورت تاج سر شما نباید در جلوی سر و پهن و بلند باشد و  هرگز فراموش نکنید در این انتخاب به هیچ عنوان از گوشواره استفاده نکنید، چون مسلما دوست ندارید درخشندگی و پهنی گردنبند شما نادیده گرفته شود.
  • اگر از دسته آدم های خاص هستیدقطعا استفاده از دستبند را فراموش نخواهید کرد، زیرا ظرافت و زیبایی مخصوص شماست، البته به شرطی که آن را به گونه ای انتخاب نکنید که تنگ باشد. در این صورت دست شما چاق به نظر می آید.
  • اگر میخواهید گردن شما کشیده و بلند تر دیده شود به سراغ گوشواره های کشیده بروید.و با انتخاب گردنبند بسیار ظریف و نسبتا کشیده ست خود را کامل نمایید. البته در این انتخاب دقت نمایید، که بالاتنه ی پیراهن شما هم باید به صورت هفتی باشد، این به شما کمک می کنند تا بالاتنه تان لاغر تر و کشیده تر به نظر بیاید.
  • اما آنچه که امروزه بیشتر ملاک زیبائی و مد قرار گرفته است، استفاده از ست های ظریف و اسپرت است. اگر ست انتخابی شما تشکیل شده از گل و شکوفه بود در این صورت می توانید تاج خود را با استفاده از گل های پارچه ای و شکوفه های ریز انتخاب نمایید، تا زیبایی سلیقه تان تکمیل شود.
  • برای انتخاب کلاسیک پسندان هم استفاده از ست هایی که از مروارید ساخته شده اند پیشنهاد بی نقصی است. ست های مرواریدی که القا کنندی حس خاص و لطیفی است، در کنار پیراهنی که از جنس ابریشم و یا لطیف تر در نظر گرفته شود تیک نهایی رویاییک  عروس ایده آل را خواهد زد. البته کسانی که پوست های تیره دارند می توانند از ست های روشن استفاده نمایند که در حالت طلای سفید بر روی پوست بدن شان درخشندگی خاص ایجاد می نمایند و بیننده و مخاطب محو این هارمونی زیبا قرار می گیرد.
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.