مجله گل گیس

ترفند هایی برای لاغر دیده شدن

ترفند هایی برای لاغر دیده شدن
loading...

یکی از مسائل آزار دهنده برای خانم ها مساله اضافه وزن است که این امر ناخوشایند در افراد چاق و دارای اضافه وزن می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. و این موضوع سبب می شود تا فرد در مورد چاقی و اندام  خود احساس نا امنی و نارضایتی داشته باشد. ولی با چند حقه ساده می توانید به خودتان کمک کنید و با تغییر در پوشش لباس، خودتان را لاغر تر نشان دهید. ترفند هایی برای لاغر دیده شدن وجود دارند که ساده و بی‌دردسر است و به کمک آنها می‌توان چاقی و اضافه وزن را حداقل پیش چشم بقیه دور زد. برای این کار باید هنگام خرید لباس نکاتی را رعایت کنید و برای ست کردن لباس‌های‌تان اصولی را بدانید.

چه ترفند هایی برای لاغر دیده شدن وجود دارد؟

 1. در ابتدا شما باید لباس زیر یا زیرپوش مناسبی بپوشید ، که شما را صاف یا به گونه ای خمیده نشان ندهد. همچنین از پوشیدن زیرپوشها یا لباس زیرهایی که بدن شما را نمی پوشاند اجتناب کنید.
 2. شما می توانید از زیرپوشهای لاغری استفاده کنید این زیرپوش ها تا حد زیادی شکم و ران شما را پوشش می دهند و شما را لاغرتر نشان می دهند.
 3. افرادی که چاق هستند هرگز نباید از لباسهای تنگ استفاده کنند چون لباس تنگ قسمت های اضافه ی بدن را نمایان می کند، همچنین لباس های خیلی شل شما را سنگین وزن تر و چاق تر نشان می دهد.
 4. پارچه هایی که جنس آنها سفت است و انعطاف پذیر نیستند باعث می شود شما سنگین تر از آنچه هستید به نظر برسید.
 5. پوشیدن دامن و شلوار و پیراهن مشکی به همراه لباسی که رنگ دیگری داشته باشد به لاغر نشان دادن اندام شما کمک زیادی خواهد کرد.
 6. همچنین شما می توانید از لباس های پررنگ استفاده کنید چون باعث می شود کسی که شما را می بیند به جای اینکه به سایز شما توجه کند ناخود آگاه به رنگ لباس شما توجه کند.
 7. استفاده از لباس های تک رنگ مثلا یک لباس آبی و پوشیدن آن همراه با شلوار جین هم می تواند شما را لاغرتر و بلندتر نشان دهد.
 8.  از تاپ های دور گردنی یا لباس هایی یقه های به این شکل دارند اجتناب کنید و هرگز به سراغ آنها نروید، زیرا باعث می شود گردن و شانه های شما عریض و بزرگ نشان داده شود.
  ترفند هایی برای لاغر دیده شدن
  ترفند هایی برای لاغر دیده شدن
 9. لباسهایی که راه راه عمودی دارند و و این راه راه ها وقتی به قسمت زیر سینه می رسند تعدادشان کمتر شده و اندام را لاغرتر نشان می دهند.
 10.  شلوارهای چسبان و شلوارهایی که دمپای گشادی دارند باسن و قسمت بالایی پای شما را چاق نشان می دهند.
 11.  پوشیدن دامن هایی که از بالا تنگ و وقتی به زانو می رسند گشاد میشوند باعث می شوند که زانو های شما بزرگتر به نظر برسد.
 12. اگر در قسمت معده و شکم اضافه وزن دارید شما می توانید با بستن آن قسمتی که اضافه است را مخفی کنید.
 13. اگر در قسمت ران اضافه وزن دارید به هیچ وجه جیب را در این قسمت ها قرار ندهید و کمتر از شلوارهایی استفاده کنید که در پهلو ها جیب دارند.
 14. بستن کمربند هم میتواند در لاغر نشان دادن شما موثر باشد به شرطی که براق نباشد و آن را محکم نبسته باشید (معمولا این کار روی لباس های تیره بیشتر اثر دارد)
 15. اگر در قسمت باسن اضافه وزن دارین هرگز از شلوارهایی که در پشتشان جیب دارند استفاده نکنید و برای پوشاندن این قسمت از تونیک های بلند و آزاد استفاده کنید، این کار به شدت به لاغر دیده شدن شما کمک می کند.
 16. اگر قسمت های پایین تنه ی شما دچار اضافه وزن است، همیشه شلوارها و یا دامن های تیره را در کنار بلوز روشن انتخاب کنید تا متناسب تر به نظر بیایید.
ترفند هایی برای لاغر دیده شدن
ترفند هایی برای لاغر دیده شدن

امیدوارم با استفاده از ترفند هایی برای لاغر دیده شدن بتوانید تا حدودی به آرامش برسید، البته بهترین کار این است که برای لاغر شدن واقعی همین الان اقدام کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

چند پیشنهاد تصادفی

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.