مجله گل گیس

بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت سوم)

loading...

در این پست در ادامه مطلب بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت اول) و بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت دوم) در خدمت شما هستیم.

بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت سوم)
بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت سوم)

دلایل خارش واژن چیست؟
آیااحساس می کنید مورچه ها در شلوارتان وجود دارند؟ خارش مکرر، به خصوص با ترشحات، می تواند نشانه ای از یک عفونت قارچی یا التهاب باکتریایی واژینال(مهبل) باشد
اما اگر شما سعی کرده اید آن را با لوسیون های گیاهی درمان کنید وهنوزهم موفق نشده اید و از شر خارش نمی توانید خلاص شوید ادامه همین مطلب را بخوانید،خارش می تواند یک واکنش پوستی ساده به چیزی شبیه به صابون یا لوسیون های شستشوی زنانه و یا حتی مواد شوینده که برای اولین بار استفاده می کنید باشد.دکتر دویک اشاره می کند که او اغلب با هجوم بیمار هایش روبه رو می شود در روزهای نزدیک به کریسمس دلیل این هجوم بیماران را دکتر دویک تنها یک امر می داند وآن استفاده از شوینده های حمام،وهمچنین استفاده از صابون های جدیداست. دکتر دویک در ادامه می گوید شما حتی می توانید به یک نوع از جوراب های ساق بلند یا ساپورت های ساخته شده با مواد نفتی نیز حساسیت نشان دهید تنها برای جلو گیری از این گونه حساسیت ها باید سعی کنید کمتر از مواد حساسیت زا استفاده کنید.
ترشحات عجیب هنگام عادت ماهیانه:
ترشحات غیر معمول می تواند با دلایل و مسائل مختلف همراه باشد. اما وحشت نکنید اگر در دوره عادت ماهیانه هستید. بسیاری از زنان ترشح پایه فیزیولوژیکی که قرار است به وجود داشته باشد را در هر دوره عجیب می پندارند در صورتی که این گونه نیست دکتر دویک می گوید تنها در مواقعی که متوجه تغییر در رنگ، قوام، و یا بوی، ترشحات خود شدید با پزشک خود مشورت کنید در مواقع دیگر چندان نگران نباشید.
دردی که هنگام دفع ادرار و یا داشتن رابطه جنسی مناسب دارید:
دکتر دویک می گوید اگر در واژن خود دردی را احساس کردید که بیش از دو روز به طول انجامید ، می تواند یک نشانه عفونت دستگاه تناسلی باشد ولی اگر این درد فقط یک یا دو بار بعد از رابطه جنسی اتفاق افتاده است، ممکن است از خشکی و گرفتگی عضلات تناسلی تان باشد.

 

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.