مجله گل گیس

در شکل دادن به ابرو هایتان این اشتباهات را انجام ندهید!

در شکل دادن به ابرو هایتان این اشتباهات را انجام ندهید

خیلی از خانم‌ها، از داشتن ابروهای کم پشت، نا متقارن و بی‌نظم گلایه دارند. اما بهتر است بپذیرید که در بیشتر موارد، این ابروها از روز اول بی‌نظم و نامتقارن نبوده‌اند، بلکه به مرور زمان و به خاطر عملکرد اشتباه ما در نگهداری یا شکل دادن به ابروها به این حال و روز دچار شده‌اند.

ریشه کنی یا برداشتن ابرو؟

شاید شما هم قربانی یک مدل ابرو باشید، مدلی که در یک دوره زمانی خاص روی بورس بوده و حالا دیگه طرفدار نداره. مثلاً ابروهایی با دم کوتاه یا ابروهای کاملاً نازک! اگر شما مدت زیادی برای نازک کردن ابروهایتان از بند انداختن یا موم استفاده کنین، احتمال داره که دیگه هیچ‌وقت ابروی شما به حالت قبلی خود برنگرده. یعنی موهای برداشته شده از ریشه، دیگه رشد نکنن. بعد بهتر است برای شکل دادن موقت به ابروهایتان از تیغ زدن یا کوتاه کردن با قیچی کمک بگیرید.

در شکل دادن به ابرو هایتان این اشتباهات را انجام ندهید
در شکل دادن به ابرو هایتان این اشتباهات را انجام ندهید

آموزش آرایش صورت پایان زندگی ابرو ها

موهای روییده شده در محل ابرو، مانند تمام موهای دیگه بدن، عمر مشخصی دارند. بعد اگر در یک مقطع زمانی کوتاه، بخشی از ابروهایتان را از دست دادید، بر قلم کشیدن، یا پر کردن جای آن با مدادهای روغنی اصرار نکنین. به آن استراحت ببدید تا فرصت دوباره‌ای برای رویش پیدا کنه. برای پوشاندن این جاهای خالی، بهتر است از سایه ابرو کمک بگیرید.

از بین بردن با تکنیک جدید

گاهی اوقات ممکن است ابروهای شما، به خاطر استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی نامناسب آسیب ببینند. برخی از مواد آرایشی ممکن است حاوی فلزات سنگینی مانند جیوه، باشند. مسمومیت با این فلزات سنگین به سادگی منجر به ریزش مو می شه.تاثیر این فلزات سنگین بر موها تا حدی است که مسمومیت غیرمستقیم با آن‌ها هم ممکن است سبب ریزش ابروها یا موهای سر می شه. در این بین تاثیرات هورمونی رو هم می تونید به این لیست اضافه کنید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.