مجله گل گیس

جدیدترین مدل های لباس پلنگی در اروپا

جدیدترین مدل های لباس پلنگی در اروپا

خانوم بیا این ور بازار… بدو بیا ببین چه خبره! اگر شما هم مثل من همیشه عاشق لباس پلنگی و یا حدالقل کیف و کفش پلنگی بوده باشید، امروز به قولی من رفتم روی سلسله اعصابتون. واقعا بعضی از این مدل ها خوشگل و دوست داشتنی هستند. چقدر هم قشنگ و زیبا با لباس های اسپرت و یا استایل فانتزی ست میشن.

در کنار شلوار های جین، کفش های اسپرت و بی پاشنه و یا کفش های پاشنه دار و شلوارهای براق و یا چکمه و بوت های چرمی و یا کفش های ورنی همه و همه در کنار این جنس و طرح زیبا هستند، و با پوشیدن و ست کردن لباس پلنگی نه تنها نمیشه گفت که هم خونی نداره بلکه شیک تر از این هم مگه میشه؟ فقط یک نکته ظریف در این ست ها وجود داره که سعی کنید موهاتون یا بلوند باشه یا درجه هایی از قهوه ای تیره و مشکی، چون می خوایم یک هارمونی در این طرح ها ایجاد کنیم. خودم که به شدت با موهای بلوند موافقم، اما هر چی که باشه نظر شما دوستاران مجله گل گیس مقدم تره.

اکثر زمینه ی این پارچه ها اعم از پالتو ها و یا لباس ها، رنگی با ته مایه های بژ و یا کرمی و نسکافه ای می باشد. البته زمینه سفید با خال ها و رگه های مشکی و قهوه ای هم وجود داره، اما روتین ترین این رنگ بندی غیر از زمینه سفید است.

گالری از جدید ترین مدل لباس پلنگی امسال اروپا

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.