مجله گل گیس

جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار

جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار

یکی از هیجان انگیز ترین مدل کفش های مجلسی که تا کنون به بازار آمده، شاید کلکسیونی از جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار باشد. از آن جا که روحیه ما زنان به گونه ای است که هرگز و هرگز از دنیای مد و زیبایی خسته و زده نمی شویم و همیشه از نو آوری ها و ابداعات در این زمینه ها استقبال می کنیم، بد ندیدیم این بار با کلسیونی از کفش های مجلسی نگین دار خدمت شما عزیزان و دوستاران مجله گل گیس باشیم.

جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار از چه الهام می گیرد؟

کلسیون جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار با الهام از حس اشراف زادگی و نهایت فانتزی بودن برای زنان خوش سلیقه و شیک طراحی شده اند. در طراحی برخی از این کفش ها از سنگ ها و نگین های قیمتی و اشرافی، سنگ های ماه تولد، مروارید و یا هر سنگ دلخواه دیگر بهره گرفته شده است. این کفش های مجلسی که به دلیل درخشندگی و رنگ بندی های متفاوت با اغلب لباس ها و علی الخصوص لباس های مجلسی کوتاه به راحتی ست فوق العاده ای را تشکیل می دهند، در بازار با استقبال بسیار خوبی روبرو شدند.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.