مجله گل گیس

جذاب ترین تیپ ها با بوت

جذاب ترین تیپ ها با بوت
loading...

یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین لباس های فصل زمستان انواع بوت ها می باشند که تاثیر بسیاری بر زیبایی ست شدن انواع پالتو ها و کاپشن ها دارند. اقسام مختلفی از بوت ها با تنوع بسیار زیاد در جنس و رنگ امروزه در ویترین مغازه ها خود نمایی می کند.

اما آیا خرید یک بوت و پوشیدن آن با یک شال زمستانی برای خوش تیپ بودن کفایت می کند؟ به عقیده طراحان مد و لباس در زمستان بهره گرفتن از اقسام پارچه های چرمی و یا اکسسوری ها در کنار بوت ها و پالتو های زمستانی لازم  است. همانطور که در گالری های زیر مشاهده می کنید، یکی از اجزای مهم در طراحی این مدل ها استفاده از کمربند و یا کیف های چرمی در کنار بوت ها است. استفاده از رنگ قهوه ای در فلسفه روانشناسی  رنگی گرم و خنثی است که به وجود آورنده‌ی احساس آسایش ، راحتی و امنیت می‌باشد. قهوه ای، رنگ زمین و درختان است. این رنگ ، کوه و تپه را به خاطر می‌آورد و به فرد حس تازگی و طبیعی بودن می‌بخشد. و هم چنین این رنگ نشان دهنده‌ی سادگی و صفا و آرامش است و حس صمیمت را به وجود می‌آورد.
افراد با این رنگ ، قابل اعتماد ، صادق ، امین ، خانواده دوست ، مهربان و مسئولیت‌پذیر به نظر می‌رسند.
تحت تاثیر رنگ قهوه‌ای افراد واقع‌بینانه‌تر فکر می‌کنند و حس وظیفه‌شناسی بیشتری نسبت به تصمیمات خود نشان می‌دهند.

پس با برخی دلایل استفاده از این رنگ در ست های زمستانه آشنا شدید، یکی از پر کاربرد ترین این استفاده ها برای فصل زمستان بوت و کیف های زمستانی و چرمی است.

جذاب ترین تیپ ها با بوت
جذاب ترین تیپ ها با بوت
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.