مجله گل گیس

جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G

جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G
loading...

در این مطلب با جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G ، که مدل هایی واقعا زیبا و شکیل هستند و به نوبه خود می توان از آنها در شینیون ها الهام گرفت در خدمتتان هستیم.

اینگالری از مدل مو و تاج که الهام گرفته از باغ و گلستان می باشد، مجموعه ای خیره کننده از تاج ها را به همراه شیک ترین شینیون ها که هم خوانی بسیار زیاد و زیبایی با طرح ها و مدل های تاج دارند شامل می شود که در جای خود بسیار قابل تحسین هستند.

سبک نیمه اشرافی این مدل مو و تاج به کار گرفته شده در مد امسال دوسه گابانا، سبب شده تا بسیاری از آرایشگران از این سبک های اشرافی برای انتخاب مدل مو و شینون عروس خود در کنار هر آنچه از ملزوماتی که شبیه به تاج ها است بهره ببرند. زیرا استفاده از جواهرات زیبا در کنار گل هایی همچون رز قرمز و آرایش هایی ساده اما شیک هم چون خط چشم های گربه ای و کشیده و استفاده از رژ لب هایی به رنگ های سرخ و قرمز سبب شده تا حس جذابیت و اغواگرانه ی این مدل ها بیشتر به چشم بیننده متصور شود، از سویی آنچه که به عنوان برداشت کلی از این مدل هابیان می شود، القای حس جلال و شکوه مندی یک زن اشراف زاده است.

گالری از جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.