مجله گل گیس

بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت اول)

بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت اول)

گاهی اوقات به نظر می رسد شما نیاز به یک کتابچه راهنمای کاربردی دارید برای پاسخ به پرسش هایتان از مسائلی که با آن در گیر هستید مانند خارش و بوی بد و خونریزی های خارج از دوره های ماهیانه بیایید با این مسئله روبرو شویم و برای یک بار بدون خجالت و پرده پوشی پاسخ به پرسش هایمان را از متخصصین این امر دریافت کنیم. بنابراین ما کارشناسان متخصص امر را به یاری گرفته ایم تا پاسخ گوی نیاز شما باشند همراه ما در این نوشتار اختصاصی که برای شما به فارسی برگرداننده شده است باشید.

بیماریهای زنان و مشکلات رایج
بیماریهای زنان و مشکلات رایج

اگر متوجه یک برجستگی عجیب روی واژن شدیم چکار می توانیم انجام بدهیم؟
اگر متوجه یک توده برجسته روی واژن خود شدید چندان نگران نباشید زیرا به گفته دکتر دویک متخصص زنان این توده آزار دهنده می تواند چندان جدی نباشد ایشان می گویند اولین خط دفاعی استفاده از یک کمپرس آب گرم است در اغلب موارد همین درمان ساده مشکل را برطرف می کند، اگر بعد از انجام کمپرس آب گرم این برجستگی برطرف نشد ممکن است یک کیست مویی نیز تشخیص داده شود در این موارد برگشت موی روی واژن به داخل پوست دلیل اصلی ایجاد کیست مویی است دقت داشته باشید مو هایی که با تراشیدنشان نوک های تیزی پیدا می کنند به احتمال زیاد بیشتر در رویش مجدد وارد لایه اول پوست ( درم ) می شوند. توصیه می شود برای مو زدایی از روی واژن روشهای دیگری بجز تراشیدن مو های زائد انتخاب شود استفاده از کرم ها و مواد مو بر جایگزین مناسبی است دکتر دویک تاکید دارد که در حالتی از ملتهب شدن محل برجسته شده روی واژن تشخیص این التهاب برای بیمار مشکل است در موارد مزمن این التهابات را می شود با کرم هیدروکورتیزون درمان کرد این دارو یک ضد التهاب می باشد. دکتر دویک تاکید دارند که اگر بعد از درمان های پیشنهاد شده التهاب شما همچنان به درمان مقاومت نشان داد می بایست به پزشک خود مراجعه کنید در این موارد احتمال می رود این التهابات نشانه ای از یک عفونت باشد که در این صورت درمانهای دیگری به تشخیص پزشکتان انجام می پزیرد.

برای ادامه مطلب با عنوان بیماریهای زنان و مشکلات رایج (قسمت دوم) با ما همراه شوید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.