مجله گل گیس

راهنمای کامل برس خریدن برای موی سر

راهنمای کامل برس خریدن برای موی سر
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه راهنمای کامل برس خریدن برای موی سر.

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

ویژگی برس های خوب

بهترین برس‌ها انواعی هستن که دندانه‌های نایلونی دارند زیرا به گردش بهتر خون در پوست سر کمک می ‌کنن اما شانه و برس ‌های پلاستیکی انعطاف کمتری دارند و در مقایسه با انواع نایلونی، آسیب بیشتری به موها می ‌رسانند. هنگام خرید برس مناسب باید بدانیم که از این برس به چه منظوری می ‌خواهیم استفاده کنیم. برس‌ هایی که سر آن ها بیضی‌ شکل و پارو مانند است، معمولا برای استفاده روزانه توصیه می شن اما جنس آن ها هم خیلی مهم است. در عین حال باید دقت کنین که هنگام خرید حتما انتهای دندانه ‌های برس یک بالشتک پارچه ‌ای کوچک منعطف، وجود داشته باشه تا آسیب رسیدن به موها هنگام برس زدن به حداقل برسد. فاصله میان دندانه‌ ها هم از نکات مهم دیگه است. برس‌هایی که دندانه‌ های جدا و با فاصله دارند بهتر از برس ‌هایی با دندانه‌ های به هم چسبیده هستن زیرا باعث ریزش و کشش بیش از حد موها نمی شن.

راهنمای کامل برس خریدن برای موی سر
راهنمای کامل برس خریدن برای موی سر

برس ها معمول

در عین حال، برس یک وسیله کاملا شخصی است و نباید آن را به هیچ کس حتی اعضای خانواده خود قرض بدید و هر دو هفته یک بار هم باید برس را بشویید تا سلامت مو و پوست سر حفظ می شه. نکته خیلی مهم دیگه این است که در مغازه‌ ها برس‌ هایی با قیمت ارزان هم وجود دارند که فاقد پوشش نایلونی یا بسته ‌بندی مناسب هستن و در معرض انواع آلودگی ‌ها می باشند. به همین دلیل توصیه ما این است که قبل از خرید این برس ‌ها حتما از جنس آن ها مطلع شوید و بعد از خرید برس هم آن ها را با آب گرم و صابون بشویید تا آلودگی‌ ها از بین بروند و امکان انتقال میکروب‌ ها به مو و پوست سر وجود نداشته باشه. برس ‌های پهن، تخت و چهارضلعی که در انتهای دندانه‌ ها بالشتک انعطاف ‌پذیری دارند، بهترین گزینه هستن. به خصوص افرادی که موهای فر و مجعد دارند می ‌توانند در حمام از این نوع برس‌ ها استفاده کنن تا بعد از حمام و خشک شدن موها، هنگام برس کشیدن، ریزش موی کمتری داشته باشند.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.