مجله گل گیس

۱۴ روزه صورتتان را چاق کنید

۱۴ روزه صورتتان را چاق کنید
loading...

یکی از دغدغه هایی که برخی از خانم ها دارند صورت های استخوانی و کشیده است، و دائما در فکر چاق کردن صورت هستند، امروز می توانید یاد بگیرید که چگونه ۱۴ روزه صورتتان را چاق کنید. زیرا مطمئنا در بین شما عزیزان افرادی وجود دارند که بر خلاف داشتن تناسب اندام و یا حتی چاقی بدن از صورت کشیده و استخوانی خود رنج می برند. یکی از عواملی که خانم ها نا خواسته با آن مواجه می شوند لاغری صورت در اثر رژیم غذایی است. لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد وخیلی از افراد با آن روبه‌رو هستند و برای درمان آن تلاش می‌کنند. زیرا لاغری صورت باعث کاسته شدن از جذابیت چهره و حتی بزرگتر نشان دادن بینی در صورت می شود که چندان خوشایند نمی باشد.

بدیهی است که با تغییر در رژیم غذایی کل وزن بدن تغییر می کند اما ما می خواهیم راهی را نشان دهیم که فقط و فقط صورتمان کمی پُرتر شود.خب مسلما با خوردن زیادتر و افزایش اشتها مقدور نیست,

حال چه کنیم:

بهترین و موثرترین و نتیجه بخش ترین راه چاق شدن صورت افزایش آب میان بافتی سلولهای صورت میباشد,چگونه؟

۱۴ روزه صورتتان را چاق کنید
۱۴ روزه صورتتان را چاق کنید

خیار به دلیل بافتی که دارد در گروه میوه‌های پرآب تلقی می‌شود که خواص بسیاری برای تلطیف پوست و آبرسانی به سلول‌های سطحی پوست دارد. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار این میوه را به صورت رنده شده و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید. به این ترتیب می‌توانید در عرض ۲ هفته با آبرسانی به سلول‌های پوست و افزایش آب میان‌بافتی به پُرتر شدن صورت‌تان کمک کنید. با انجام و تکرار این عمل هم صورتتان پُر تر و چاق تر خواهد شد هم پوست صورتتان شادابی و طروات زایدالوصفی خواهد گرفت.ً

البته در این روش بیشتر می توان به بشاشیت و سر حالی پوست امیدوار بودن برای گرفتن نتیجه بهتر لازم است شما حتما در طول روز ۸ لیوان آب بخورید، زیرا کم نوشیدن آب عوارض باورنکردنی دارد که می توانید این عوارض را در مطالب پیشین مجله گل گیس  بخوانید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.