مجله گل گیس

پیشنهاد هایی که در انتخاب رنگ لاک ناخن بهش نیاز دارید

پیشنهاد هایی که در انتخاب رنگ لاک ناخن بهش نیاز دارید
loading...

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه پیشنهاد هایی که در انتخاب رنگ لاک ناخن بهش نیاز دارید  طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

دانستن چگونگی انتخاب رنگ لاک ناخن مناسب شما به کمی تحقیق نیاز داره، اما انتخاب رنگ مناسب با در نظر گرفتن کمی اختلاف خیلی ساده خواهد بود. اهمیت این انتخاب کم نیست. لباس شما، رنگ پوستتان و حتی شکل دستاتون در این انتخاب دخیل هستن. بعنوان مثال اگر انگشتان کوتاهی دارید، نباید لاک ناخنی انتخاب کنین که انگشتان شما را کوتاه‌تر و پهن کنه، باید انگشتان خود را کشیده تر نشان بدید. نگران نباشید، من قبلا هر چیزی که برای انتخاب رنگ لاک ناخن احتیاج دارید پیدا کرده ام.

از این لاک ها فرار کنین

در انتخاب صحیح رنگ لاک ناخن، باید حواستان باشه که از چه چیزهایی دوری کنین. بعنوان مثال، اگر پوست تون خیلی روشنه ، نباید از رنگ‌های خیلی تیره استفاده کنین، اگر نه دست‌هایتان سرد و مرده بنظر می‌آیند. اگر ناخن هایتان خیلی فرم مربعی داره، از رنگ‌های خیلی روشن دوری کنین. این باید و نباید ها را معمولا با سعی و خطا کشف خواهید کرد، بعضی وقت‌ها باید چیزی را امتحان کنین تا متوجه شوید به شخص شما می‌آید یا نه.

پیشنهاد هایی که در انتخاب رنگ لاک ناخن بهش نیاز دارید
پیشنهاد هایی که در انتخاب رنگ لاک ناخن بهش نیاز دارید

به رنگ پوستتون توجه کنید

با توجه به منابع متعدد، یکی از موارد مهم هنگام انتخاب رنگ لاک ناخن رنگ پوستتان است. به طور کلی قوانین ساده ای برای انتخاب رنگ لاک بر اساس رنگ پوستتان وجود داره. بعنوان مثال، پوست های روشن، با رنگ‌های تیره ظاهر خیلی خوبی پیدا می‌کنن، مخصوصا رنگ هایی که پایه ی آبی دارند. پوست های با رنگ معمولی، با انواع قرمز تیره ترکیب خوبی ایجاد می‌کنن، در حالی که پوست های تیره، تقریبا با هر رنگی همخوانی دارند.

حرف آخر رو آرایش می زنه

در آرایش خود باید توازن در انتخاب ترکیب رنگی را رعایت کنین. بهترین ایده ای که برای انتخاب رنگ لاک ناخن با توجه به ترکیب رنگی آرایشتان وجود داره، انتخاب یک رنگ مکمل است. این جالب نیست که همه جاتون یک رنگ باشه، کمی بی‌رنگ و رو می شوید. البته معمولا زمان که رنگ رژ لب و لاک ناخونا تون باهم یکی باشه خیلی جلب توجه خواهید کرد.
ست کردن رنگ لاک ها با لباس ها مون

این مورد کمی نیازمند مهارت بیشتری است. نظر برخی از متخصصین این است که رنگ لاک ناخن شما به هیچ عنوان نباید با ساز و برگ شما جور باشه، در صورتی که برخی دیگه می‌گویند نه مشکلی نیست! (منظور از ساز و برگ، مجموعه ی لباس و لوازم همراهتان مانند کیف و عینک آفتابی و ساعت مچی تان است که رنگشان را باهم ست می کنین) بنظر من، زمانی که رنگ لاک ناخن خود را بر مبنای ترکیب رنگی لباس و جواهراتتان انتخاب می کنین، با غریزه تان این انتخاب را انجام بدید. در انتخاب یک رنگ مکمل، اما نه لزوما همان رنگ زیاد وسواس به خرج نبدید. حتی اگر عاشق رنگ خاصی هستید و سعی می کنین آنرا در تاپ، دامن و کفش هایتان به کار ببرید، برای ناخن هایتان هم می تونید از همان رنگ استفاده کنین.

پیشنهاد هایی که در انتخاب رنگ لاک ناخن بهش نیاز دارید
پیشنهاد هایی که در انتخاب رنگ لاک ناخن بهش نیاز دارید

محلی که می خواهید برید تایین کننده هست

زمانی که می‌خواهید یک رنگ مناسب برای ناخن های خود انتخاب کنین، باید روز یا مناسبتی که در آن هستید را هم در نظر داشته باشید. در آن روز قرار هست چه کار کنین؟ اگر بخاطر دل خودتان می‌خواهید لاک بزنید، راحت باشید! لاک های رنگارنگ و حتی طرح های بامزه استفاده کنین. اگر می‌خواهید به سر کار بروید یا در یک جلسه ی کاری شرکت کنین یا یک چیزی شبیه به این، رنگ‌های خنثی را بزنید. اما اگر می‌خواهید شبی را با دوستانتان در شهر گردش کنید، جسور باشید! قرمز رنگی عالی است، اما هر کاری که می کنین، سعی کنین آنرا تیره نگاه داشته یا به تناسب رنگ جواهرات فلزی خود رنگ مناسبی را انتخاب کنین.

سلیقه شما چیه؟

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه رنگ لاک مناسب ناخن خود را انتخاب کنین، به این عامل خیلی توجه کنین. چه رنگی در حال حاضر محبوب است؟ مهم نیست پوست شما چه رنگی است، بالاخره در طیف رنگی که در حال حاضر مد شده، رنگی پیدا خواهد شد که به پوست شما بیاید. انواع رنگ‌های بنفش، آبی، صورتی، مرجانی و حتی مشکی در مدل های مات و براق هم موجودند تا با هر پوستی هم خانی پیدا کنن.

آب و هوای لاکی شکل

فصل هم موردی قابل توجه برای انتخاب رنگ مناسب ناخن است. در زمستان، رنگ‌های تیره تر فوق‌العاده هستن. اما در بهار محدودیتی نیست، باید به موارد دیگه دقت کنین. تابستان زمان خوبی برای رنگ‌های داغ هست، رنگ‌های روشن و جسورانه و لاک های نئونی. برای پاییز هم، برنزی، طلایی، قرمز، حنایی و برخی از رنگ‌های خنثی با شکوه جلوه می کنن. نگران نباشید من تضمین می کنم این رنگ ها رو

شما زمان انتخاب رنگ مناسب برای ناخن هایتان بیشتر به چه موردی اهمیت می بدید؟

حالا بنظر می‌آید که با این مورد قرار است موارد دیگه را نادیده بگیرید! دقیقا همین‌طور است، می تونید این کار را انجام بدید. تمام مواردی که گفته شد، فقط تعیین میکنه که چه رنگ هایی به شما می‌آیند. برخی از این قوانین شاید در مورد شما صحت نداشته باشه. یا حتی شاید شما به آن اهمیتی ندید. مشکلی نیست! در هر صورت آن‌ها ناخن های شما هستن، حتی اگر تمام قوانین به شما دیکته کنن که رنگ مورد علاقه شما روی دستانتان ظاهر خوبی نداره، شما می تونید دقیقا همان رنگ را انتخاب کنین شما براحتی می تونید یاد بگیرید که چگونه رنگ مناسبی را برای ناخن های خود انتخاب کنین. نگران نباشید، هیچ اجباری در انتخاب شما وجود نداره. اگر شما رنگی را دوست دارید که این قوانین می‌گویند به شما نمی‌آید، مشکلی نیست، کافیست تا در طیف رنگ مورد نظر خود، یک پرده ی دیگه از آن رنگ، نوع مات یا نوع براق را انتخاب کنین تا به دستتان بنشیند.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.