مجله گل گیس

آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها

آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها
loading...

چشم ها در آرایش شما نقش اساسی دارند و شما می تونید با رعایت چند نکته آرایشی چشم ها تون رو برجسته کنید. برجسته کردن و درشت کردن چشم ها به کمک آرایش قوانینی داره که دانستن و به کار گیری این قوانین باعث بهترین نتیجه می شه.

آرایش چشم

برای برجسته شدن چشم ها این گونه آغاز کنید

مژه هایتان را فرکنین

یکی از ساده ترین راه ها برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها استفاده از فرمژه است بعدفراموش نکنین حتما قبل از ریمل زدن مژه هایتان را فر کنین.

استفاده از مژه مصنوعی

اگر قصد شرکت در یک مراسم کاملا رسمی و بزرگ را دارید سعی کنین از مژه مصنوعی استفاده کنین ، این کار باعث درشت تر و زیباتر به نظر رسیدن چشم ها می شه.

آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها

آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها

مژه های پایین

خیلی از متخصصان گریم معتقدند که ریمل زدن به مژه های پایینی هم باعث درشت تر دیده شدن چشم ها می شه، البته باید توجه کنین که برای ریمل زدن به مژه های پایینی ابتدا مژه های بالا را ریمل بزنید بعد بدون اینکه دوباره فرچه ی ریمل را داخل ظرف ریمل وارد کنین مژه های پایین را ریمل بزنید ، فرچه را به طور عمودی روی مژه های پایین بکشید

خط چشم سفید

یک روش دیگه برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها استفاده از خط چشم سفید است، داخل پلک پایین را به کمک یک مداد سفید نرم خط سفید بکشید البته این خط سفید را می تونید در گوشه ی چشمتان هم بکشید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.