مجله گل گیس

کوچک تر کردن بینی با آرایش

کوچک تر کردن بینی با آرایش
loading...

این نکته ها رو به کار بگیرید زیرا در گریم بینی ما فقط خطای دید ایجاد میکنیم ، معجزه نمیکنیم.
آیا می دونستید که با آرایش صحیح می توان مشکلات بینی را برطرف کرد؟

اگر فکر می کنین بینی شما مشکلی داره ؛ مثلا بزرگ ، دراز ، قوز داره و یا …می تونید با آرایش صحیح این مشکلات را برطرف کنین. صورت خود را با شوینده مورد نظرتان کاملا پاک کنین و بعد با آب ولرم بشویید وآن را کاملا خشک کنین . پنبه را با کمی مرطوب کننده آغشته کنین . بعد اضافی های آن را از پنبه بگیرید تا زیاد مرطوب نمی شه، بعد با پنبه تمام صورت خود را با آن پاک کنین به غیر از ناحیه دور چشم ها و لب ها . بعد مقداری کرم پودر مورد نظرتان را روی پد بریزید . دقت کنین که مقداری کرم پودر نباید زیاد باشه . کرم کاملا روی سطح پد پخش بشه.

مدل آرایش چشم

آرایش بینی را از اینجا شروع کنید

برای شروع کرم پودر زدن بهتر است از پیشانی شروع کنین و این کار را ادامه بدید تا کرم زدن به چانه برسد . تمام سطح صورت را به جزء ابروها با کرم پودر بپوشانید . و مطمئن شوید که کرم پودر کاملا روی سطح پوست صورتتان خوابیده است ، بعد از آن کار یکسان سازی سطح پوست به پایان می رسد . حال بادقت در آیینه به بینی خود نگاه کنین و فرم بینی را مشخص کنین،کوتاه ،بلندو…

بینی کوتاه

باید توسط قلموی آغشته به رنگ یک درجه تیره تر از کرم روی پوستتان،دو خط که در گریم همه بینی ها وجود داره و فقط اندازه عرضی و طولی خطی که می کشیم متفاوت است بکشیم..

این دو خط رو کجا بکشیم؟

این دو خط در واقعا همون خطهای استخوان بینی هست..همان استخوانی که دکترهای زیبایی اصول زیبایی بینی رو روی این دوخط انجام می دهند،این دو خط در واقع زیر هردو ابرو قرار دارند و تا سوراخ های بینی امتداد دارند.. توجه کنین برای همه بینی ها این دو خط رو میکشیم.

بینی کوتاه ؟

این دو خط رو نزدیکتر از اون چیزی که هست میکشیم با اینکار بینی بلند تر به نظر می آید و زیر بینی رو با قلم موی یک درجه روشن تر از پوست صورتمان،روشن میکنیم.

بینی بلند:

این بار این دو خط بینی رو دورتر از حد خودش میکشیم تا بینی پهن به نظر بیاید و زیر بینی رو تیره میکنیم تا از بلندیش کم کنیم.

بینی رو به پایین:

نوک بینی را باید تیره کنیم تا خطای دید ایجاد کنیم.

کوچک تر کردن بینی با آرایش
کوچک تر کردن بینی با آرایش

بینی قوز دار

ما در گریم حق نداریم سطوح را تیره کنیم بعدنباید برای بینی قوز دار وسط بینی رو تیره کنیم بعدطبق معمول دو خط بینی رو ایجاد میکنیم و چون بینی های قوزدار دو خط بینیشان به هم نزدیکتر هست ما این دو خط رو کمی دور میکنیم و وسط بینی (مابین دو خط)رو یک درجه روشن تر از پوست صورتمان میکنیم. به وسیله لوازم آرایش و گریم می تونید بینی خودتان را کوچکتر نشان بدید.

گرد نشان دادن نوک بینی:

برای کسانی که نوک بینیشان باریک است و می خواهند گرد نشان داده بمی شهباید علاوه بر کشیدن دو خط بینی ولی اینبار این دو خط کمی دورتر از حد معمول کشیده می شهو ایجاد روشنی در وسط این دو خط،با استفاده از قلم موی تیره زیر بینی رو(درواقع همان نوک بینی ) یک هلال گرد بکشنید و داخل آن هلال را با قلم موی روشن ،روشنتر کنین، حالا آن هلال را به طرف پایین با همان قلم موی تیره که کشیدید ،فید کنین تا خطها محو بشوند ..

بینی پهن

برای رفع مشکل پهنی بینی خود هر دو طرف بینی را سایه ی تیره بزنید ،رنگ سایه ی شما باید تیره تر از رنگ آرایشتان باشه ،بعدروی پل بینی ،در واقع باریک ترین قسمت بینی از یک پودر رنگ روشن به دلیل برجسته کردن بینی استفاده کنین.

بینی دراز

برای رفع مشکل بینی های دراز ،یک سایه ی تیره تراز رنگ آرایشتان را در نوک و زیر نوک بینی و بین دو سوراخ های بینی استفاده کنین.

بینی کج

برای رفع مشکل بینی های کج ،باید همان کارهایی را که برای بینی پهن انجام دادید را انجام بدید ولی روی پل بینی خود پودر خیلی روشن استفاده نکنین ،یا پودر نزنید یا از پودری که کمی تیره باشه (نه خیلی تیره) استفاده کنین.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.