مجله گل گیس

لاغری با ۱۳ دستور

لاغری با 13 دستور
loading...

یکی از بهترین ملاک های زیبایی تناسب اندام محسوب می شود و همیشه این قضیه برای خانم ها ضروری محسوب می شود. شاید استفاده از دستورها و رژیم های لاغری دیگر برای خیلی ها کسل کننده و ملال آور شده باشد و اما هنوز هم روش های ساده اما امیدوار کننده وجود داشته باشند تا ما را از شر چاقی و اضافه وزن خلاص کنند. این که همه می گویند پشتکار داشته باشید، نا امید نشوید، و یا … شاید به نظر کلمات زیبا و امیدوار کننده ای به نظر بیاییند، اما مهم است که ببینیم آیا واقعا کارایی هم دارند؟ آیا این حرف ها واقع آن جور که در ظاهر آسان به نظر می آیند در عمل هم آسان هستند؟

جواب بسیاری از این سوال ها خیر می باشد، زیرا فاصله ی بین حرف تا عمل بسیار زیاد و سخت است، از طرفی گاها افراد واقعا از همه تلاش برای لاغری خسته می شوند. از طرفی به دلیل عدم کسب موفقیت مایوس و ناامید شده و دیگر رغبت به این کار نمی کنند. حال باید بپرسیم جواب و یا راهکار چیست؟

شاید بهتر باشد این بار برای لاغر شدن اساسی راهکارهای ساده ای همچون باید و نباید را امتحان کنید، پس لاغری با ۱۳ دستور باید و نباید را حتما با دقت مطالعه کنید.

لاغری با 13 دستور
لاغری با ۱۳ دستور

لاغری با ۱۳ دستور باید و نباید

۱-آبلیمو بخورید (هر روز اگر ناشتا باشید صد البته بهتر است، به شرطی که آبلیمو کارخانه ای نباشد)

۲-وقتی گرسنه هستید بخورید (هنگامی که در زمان گرسنگی به کنترل و یا عدم غذا خوردن فکر کنید بدن شما بیشتر در حالت قحطی قرار گرفته و به شدت گرسنه تر می شوید، پس اولا کم و به آرامی بخورید)

۳-هرگز غذاهای رژیمی نخرید (اولا فکر کردن درباره غذاهای رژیمی که اصلا شما را چاق نمی کند و هرچقدر می خواهید بخورید اشتباه است، بهتر است از همه چیز ولی کم و به اندازه بخورید)

۴-هر روز سالاد بخورید (این کار به شما کمک می کند تا حجم زیادی از معدتان با سبزی پر شود و از طرفی ویتامین های مورد نیاز بدنتان تامین شود.)

۵-میان وعده بخورید ( میان وعده ها باعث می شوند که معده شما خالی نماده و در نتیجه از مغز پیغام گرسنگی ارسال نشود)

۷-آب‌ سبزی بخورید ( اگر می خواهید پوست شاداب و بشاشی داشته باشید از طرفی ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدنتان تامین شود آب سبزی را بسیار بخورید.)

۸-تحمل گرسنگی بدون کاهش وزن برای افرادی که مدت‌ها درگیر رژیم بودند، رنج‌آور است ‌ بادام، بادام هندی و گردو بخورید زیرا بهترین منبع برای جلوگیری از افت قند خون و فشار خون است.

۹-سبوس برنج و تخم کتان را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید.( این مواد سبب پر شدن حجم معده تان شده از طرفی پرزهای داخل معده نیز ترمیم می شوند)

۱۰-در همه وعده های غذایی خود پروتئین را بگنجانید. (لازم نیست فقط و فقط به پروتئین حیوانی مثل گوشت فکر کنید، غلاتبهترین منبع پروتئین می باشند، آنها را دست کم در یک وعده بگنجانید)

۱۱-به میزان کربوهیدرات موجود در وعده غذایی‌تان توجه کنید (بد نیست در هنگام خرید کردن هرم ارزش غذایی چیزی که خریداری کردید را بخوانید، انواع کربوهیدرات‌ها یک سوم یا یک دوم فنجان: ماکارونی، پیتزا، نان و غیره است و این میزان به اندازه یک توپ گلف است)

۱۲-از ماست کم‌چرب میوه‌ای بدون شکر استفاده کنید. ( اگر از ماست میوه ای لذت نمی برین اشکالی ندارد فقط کم چرب باشد کافیست، آن را می توانید با میوه هایی مانند خیار استفاده کنید تا حجم بیشتری در معده تان اشغال شود.)

۱۳-در انواع سس‌ها از خردل فلفلی استفاده کنید. (استفاده از فلفل در افزایش سوخت و ساز بدن به شکل وحشتناکی موثر است، و هنگامی که با خردل استفاده شود یک تیر و چند نشان می شود زیرا با این کار هم متابولیسم بدن‌تان فعال می‌شود و هم منبع مناسبی از آنتی‌اکسیدان و امگا۳ وارد بدن‌تان می‌شود)

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.