مجله گل گیس

آموزش آرایش برنزه

آموزش آرایش برنزه

در آرایش برنزه به این نکته دقت داشته باشید

افرادی که صورتی گرد دارند یا می خواهند صورت خود را کمی لاغرتر از آنچه هست نشان دهند می توانند با دانستن چند نکته اولیه آرایشی و گریم، چهره خود را همانطور که مایلند آرایش کنن. امروزه آرایش برنزه خیلی در بین خانم ها رایج شده است و خیلی طرفدار داره و.البته خیلی از خانم ها هم آرایش روشن را بیشتر دوست دارند. در هر صورت، اگر زمانی کرم و پودر های برنز را خریداری کردید و در حال حاضر تمایل زیادی به آرایش برنزه ندارید نگران تاریخ مصرف این لوازم آرایش خود نباشید! چرا که رنگ برنزه می تونه کاربردهای دیگه ای هم داشته باشند.

این نکته ها رو هم رعایت کنید

  • برای کوچک تر نشان دادن بینی، با زدن کمی پودر برنزه در قسمت پایین و دو طرف بینی، آن را زیباتر آرایش کنین.
  • اگر در زیر چانه خود کمی غبغب دارید، با برس ، پودر برنزه را زیرخط فک بزنید. مالیدن رنگ برنزه در دو طرف صورت، آن را لاغرتر جلوه خواهد داد.
  • برای برجسته کردن گونه ها، پودر برنزه را زیر استخوان گونه بزنید.
  • در صورتی که پودر برنزه در دسترس نداشتید، می تونید همین کار را با کرم پودری که دو درجه تیره تر از رنگ کرم پودر اصلی شماست، انجام بدید.

آموزش آرایش صورت

آموزش آرایش برنزه
آموزش آرایش برنزه

نکته پایانی

اصول پرتر یا لاغرتر نشان دادن چهره این است که هر کجا از چهره را که می خواهید پرتر به نظر برسد، از رنگ روشن تر و برعکس جاهایی که می خواهید لاغرتر دیده می شه، از رنگ تیره تر استفاده کنین.با اینکار آرایش شما دقیقا همانی خواهد شد که می خواستید. این روش رو من تضمین می کنم که خوشتون بیاد دوستای گلم

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.