مجله گل گیس

ترک های پوستی چگونه از بین می روند؟

درمان ترک های پوست با مواد طبیعی

درمان ترک های پوست با مواد طبیعی

اگر دوست دارید خودتان درمان‌های طبیعی ترک‌های پوست را انجام دهید این مواد می‌توانند در دستور کار مراقبت از پوست شما قرار گیرند، تمامی این مواد برای هر نوع پوستی مرطوب‌کننده‌های بسیار خوبی هستند، اما به خصوص برای درمان یا جلوگیری از ترک‌های پوستی مناسب‌ می‌باشند .

آلوئه‌ورا

آلوئه‌ورا را بیشتر به جهت استفاده آن در سوختگی‌ها می‌شناسند، اما بر ترک‌های پوست نیز موثر است. آلوئه‌ورا یک مرطوب‌کننده و نرم‌کننده است و التیام را سرعت می‌بخشد .

روغن‌بادام

روغن بادام یک ضدالتهاب خوب است که برای پوست‌های آسیب‌دیده مناسب می‌باشد.

روغن آووکادو

این روغن بازسازی پوست را انجام می‌دهد وبه آن شادابی می‌بخشد و موجب افزایش تولید کلاژن می‌شود .

کره کاکائو

کره کاکائو که بوی بسیار خوشی دارد، یک مرطوب‌کننده عالی است و کمک می‌کند تا الاستیسیته پوست « قابلیت گشسانی» ایجاد گردد. این یک درمان مؤثر برای التیام بخشیدن و جلوگیری از ترک‌های پوست است .

روغن نارگیل

استفاده از این روغن برای التیام پوست آسیب دیده مناسب است .

روغن گل همیشه بهار

گل همیشه بهار نرم‌کننده است، التهاب را کاهش می‌دهد و خواص درمانی فوق‌العاده‌ای دارد.

روغن کندر

برای التیام بخشیدن و محو کردن اثر ترک‌های پوستی مناسب است.

روغن زیتون

این روغن را بخورید یا بر پوست بمالید. این روغن برای شما و پوست شما مناسب بوده و یک مرطوب‌کننده بسیار مؤثر با خواص درمانی فوق‌العاده است .

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.