مجله گل گیس

راهکارهای ساده برای شیک پوشی

راهکارهای ساده برای شیک پوشی
loading...

در این مطلب راهکارهای ساده برای شیک پوشی را برای شما بازگو می کنیم. با رعایت این نکات کلیدی و ساده می توانید با همان لباس مجلسی و حتی لباس های اسپرتی که در قفسه لباس های خود دارید شیک به نظر برسید.

لباس اغراق آمیز بپوشیدن

اولین راهکارهای ساده برای شیک پوشی که شما را در راه شیک پوشیدن موفق می کند این است که مطمئن شوید که لباستان مناسب برای اندامتان است. لباس مناسب نیز به لباسی گفته می شود که ظرافت ها و ویژگی های مثبت اندام را بیشتر کند و نمایان سازد.

راهکارهای ساده برای شیک پوشی
راهکارهای ساده برای شیک پوشی

اجتناب از سبک کلاسیک

تا جای ممکن سعی کنید از لباس های کلاسیک و سبک های کلاسیک در لباس پوشیدن اجتناب کنید. سبک های سنتی در لباس پوشیدن حس سادگی را به بیننده القا می کند این در حالی است که شما سعی دارید به روز و شیک به نظر برسید.

استفاده از رنگ های تند

از رنگ های طبیعی و تند در لباس پوشیدن استفاده کنید. رنگ های خاص بسیار وابسته به زمان هستند و به مرور زمان از محبوبیت آنها کاسته می شود.

رنگ های خنثی و بی اثر شامل قهوه ای مایل به زرد، سیاه، سفید، آبی دریایی و خاکستری و رنگ تند و طبیعی خوب عبارتند از طیف های وسیعی از قرمز، آبی، آلویی، بادمجان بنفش، زرد طلایی و سبز زمردی می باشند.

دوری از شلوغی در طرح و بافت

از پوشیدن مدل لباس هایی که دارای طرح های شلوغ و حتی بافت های خاص مانند کرکی و پارچه های پر  دار هستند اجتناب کنید زیرا این لباس ها در نگاه اول مخصوص یک بازه زمانی خاص به نظر رسیده و از مد افتاده در نظر گرفته می شوند.

یک خرید استراتژیک

در خرید لباس دقت کنید. انتخاب لباس با کیفیت و خوب می تواند تاثیر زیادی در نگاه بیننده داشته باشد. داشتن و خریدن چند لباس محدود اما با کیفیت بهتر از خرید چندین لباس بی کیفیت است.

چیدمان کمد لباس

کمد لباس هایتان را طوری بچینید که لباس ها و اکسسوری های مناسب با یکدیگر و متشابه در فصل استفاده از آنها و یا سبکشان در کنار یکدیگر قرار بگیرند. این کار به شما کمک می کند اولا در انتخاب لباس ها راحت باشید و دوما لباس های ست و جور را برگزینید.

مراقبت از لباس ها

یکی دیگر از راهکارهای ساده برای شیک پوشی این است که لباس ها را بدون لکه، بدون سوراخ و بدون چین و چروک نگهداری کنید. برای این کار پس از استفاده از لباس ها آنها را شسته و اتو کنید حتی در صورت خرابی می توانید آنها را تعمیر اساسی کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.