مجله گل گیس

علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند

علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند

یکی از مهمترین رفتارهایی که مردان و پسران در زندگی برایشان مهم است داشتن رابطه جنسی است. هر چند این رابطه در جای خود و به نوبه خود بسیار هم خوب و مفید است، اما به کار بردن و میدان دادن به این حس در هر زمان و شرایطی مناسب نیست و بسیار هم مخرب می باشد. مخصوصا این رفتارها به طرف مقابل ضربه می زند. هم از لحاظ احساسی و هم از لحاظ جسمی.

برخی از مردان عمق و رابطه برایشان مهم نیست و برای راضی کردن زن ها و تن دادن به این خواسته بسیار هوشمندانه و تخصصی رفتار می کنند و مردها روش های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می خواهند دست پیدا می کنند و وقتی راضی شدند، می روند. مردها برای به دست آوردن رابطه جنسی از روش های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم ها سخت می شود.

با دانستن نشانه هایی که به آن اشاره میکنیم این مردان و پسران را بیشتر بشناسید.

 ولخرجی زیاد می کنند

مردان برای دست یابی به این خواسته حاضرند پول و سرمایه ی زیادی را خرج کنند، برای کسب رضایت شما کادو های گران قیمت می خرند، به شام ها و رستوران های آنچنانی دعوت می شوید و …. اما بدانید در پس این محبت ها، توقع هایی هم نهفته است. آیا این اتلاف وقت و سرمایه فقط برای خوشگذرانی است و یا نه برای شناخت بیشتر شما را در این موقعیت ها قرار می دهند.

 در ساعت های خاصی

مردانی که صحبت کردن با شما را به ساعت های خاص و حریم های خصوصی خود می کشانند، مسلما منظور خاصی از صحبت هایشان دارند که در هر جا و هر مکانی قادر به سخن گفتن در رابطه با آنها نیستند، پس هوشیار باشید و به ساعت ها و نحوه صحبت او به دقت گوش دهید.

علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند
علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند

به رابطه و شما تعهد نشان نمی دهند

خواستن شما فقط برای بخش فیزیکی و جسمی یک رابطه نشانه ی قوی است که بسیار هم مشخص است. این به واقع فرار از تعهد پذیری می باشد و اگر مردی متعهد نمی شود، می تواند دلیلش این باشد که می خواهد با هر تعداد زنی که می خواهد، تا می تواند رابطه جنسی برقرار کند.

به هر نحو و صورتی در پی رابطه جنسی می باشد

اگر برای در اختیار داشتن جسم شما ازدواج و شناخت بیشتر را بهانه می کند، این اصلا دلیل محکم و مهمی برای ازدواج نیست. زیرا ممکن است او در این حالت به شما بگوید تو به من اعتماد نداری” یا تو مال خودمی” تو خانم خودمی” همه ی این جملات مالکیت دار شاید در ابتدا منطقی به نظر برسد اما چرا از او نمی پرسید که چرا این احساس مالکیت فقط در کلامشان است و برای عملی شدن این حرف ها اقدامی را انجام نمی دهد.

روابطی که در آن رابطه جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می شوند و مطمئن باشید اگر این رابطه به ازدواج بیانجامد در آینده ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد رفت، پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد، اگر این کار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می کند.

برای دانستن علامت ها و نشان های بیشتر از این دسته افراد حتما پیگیر مطالب بعدی ما باشید.

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.