مجله گل گیس

علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند(قسمت دوم)

علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند
loading...

همانطور که در مطلب قبل خواندید برخی از مردان و پسران در رابطه ها فقط به فکر دست یابی به خواسته های جسمی و فیزیکی هستند ولی در ظاهر خلاف این امر را نشان می دهند و زنان و دختران را برای راضی کردن و ماندن در این رابطه با بهانه های مختلف در پی سوء استفاده هستند.

در زیر به نشانه های دیگری از این افراد دقت کنید.

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی کند

اگر مرد ها منظور واقعی برای ازدواج داشته باشند، به قولی تا ته خط می روند و دل به دریا می زنند. شما را با خانواده و اطرافیانشان آشنا می کنند. آدرس منزل و محل کارشان را بدون هیچ مرموز بازی در اختیار شما قرار می دهند، زیرا آنها تنها دختری را به خانواده خود معرفی میکنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر میبینید که شما را خارج از برنامه هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می دارد، مراقب باشید.به این نکته حتما توجه کنید که اگر در یکی دو مورد از این برنامه ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیتهای او با زنان دیگر را خراب کنید.

ملاقات های بیرون سر از خانه در می آورد

اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز می تواند نشانه ای از آن باشد. ترجیح دادن جای خلوت به مکان های عمومی یکی از مهمترین نشانه هاست.

تحت فشارتان می گذارد

این قدیمی ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می کند، مطمئناً اصلا برای شناخت شما نیست و تنها چپیزی که از این رابطه به دست نمی آورید یک رابطه جدی است.

علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند
علامت مردان و پسرانی که در رابطه ها نقش بازی می کنند

برای این کار از پیش برنامه ریزی می کند

اگر وسایل مربوط به رابطه جنسی را در دور و اطرافتان می بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. این کار صرفا به این جهت است که شما نتوانید از داشتن رابطه به دلیل نداشتن ابزار و امکانات صرفه نظر کنید. در واقع بهانه های شما را برای فرار از این مورد از شما می گیرند.

در موقعیت های خاص و دونفره مواد مخدر و الکل مصرف می کند

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار می کند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف می کند و از شما هم می خواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به رابطه جنسی ختم می شود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست، باید به سرعت چنین روابطی را ترک کنید.

حرف میزند اما عمل نمی کند

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد اما در ظاهر و عملا هیچ رفتاری به شما این اطمینان را نمی دهد.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.