مجله گل گیس

سایه ابرو سبکی نو در آرایش

سايه ابرو سبکي نو در آرايش
loading...

اگر شما هم مثل بسیاری از خانوم ها با باقی مانده های جای برداشتن موهای ابرویتان مشکل پیدا کرده اید، و آنها «جای کنده شدن موهای ابرو بر روی پوست» مزاحمتی برای آرایش شکیل و بدون اشکال را برای شما ایجاد کرده است، نکات زیر پاسخی است به مشکل شما:

سایه ابرو سبکی نو در آرایش
سایه ابرو سبکی نو در آرایش

گام۱
با استفاده از یک قلم مو ابرو زاویه دار سفت، و سایه ابرو در پایه همان رنگ فعلی ابروی خود موهای ابرو خود را از نقطه آغاز و با قلم مو به سمت بالا بکشید در جهت رشد مو های ابروهمان جهتی که مو های ابروبه طور طبیعی رشد می کنند.
گام ۲
به حالت مسواک زدن به سمت بالا از ته ابرو به سمت پیشانی ادامه دهید تا زمانی که شما به قوس ابرو هایتان برسید.
گام ۳
سپس، قلم مو را به بیرون و پایین به سمت گوش برای پر کردن بخش پایانی ابروی خود حرکت دهید. شما می توانید بیش از چند بار این عمل را تکرار کنید. تا مطمئن شوید که کار به درستی انجام شده است.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.