راز زیبایی مونیکا بلوچی

راز زیبایی مونیکا بلوچی

با گذر زمان و تغییرات مهمی که در بدن ایجاد می شود، تغییرات ظاهری نیز به وجود می آیند. این قانون بیشتر در مورد افراد معمولی مصداق دارد. افراد مشهور مانند ستارگان هالیوود کمتر تحت تاثیر گذر زمان و به اصطلاح پیری قرار می گیرند. در واقع این افراد توانسته اند به راز زیبایی با استفاده از چند نکته ساده آرایشی و مراقبتی دست پیدا کرده و کمتر از سایر افراد تحت تاثیر محیط و زمان قرار گیرند. برخی از این ستارگان مانند مونیکا بلوچی، بازیگر ایتالیایی، حتی پس از گذشتن از دهه ۵ زندگی خود هنوز هم به مانند یک خانم ۳۰ ساله به نظر می رسند. سوال اصلی اینجاست که راز زیبایی مونیکا بلوچی و افرادی از این دست چیست؟

راز زیبایی مونیکا بلوچی
راز زیبایی مونیکا بلوچی

آرایش لب

مونیکا بلوچی برای آرایش لب های خود از رژلب های براق و یا رژ لب بی رنگ، بژ یا صورتی و به اندازه کافی استفاده می کند. این کار باعث می شود جذاب تر به نظر برسد. هر بخش از آرایش صورت در صورتی که غلیظ شود می تواند نظرها را به خود جلب کند و همین امر باعث می شود ایرادات موجود در آن بخش از صورت بیشتر دیده شود. به همین دلیل اولین راز زیبایی مونیکا بلوچی استفاده از سبک طبیعی در آرایش لب می باشد.

آرایش مو

او همچنین این سبک را در آرایش موهای خود نیز به کار می برد به طوری که همیشه با موهای مشکی، صاف و ساده در معرض دید عموم قرار می گیرد. این سبک از آرایش مو به وی کمک می کند تا شبیه به یک نوجوان به نظر برسد.

آرایش چشم

مونیکا برای تاکید بر رنگ چشم های خاکستری خود همیشه یک خط از سایه قهوه ای بژ بر پشت چشم دارد و از تیره کردن زیاد مژه ها و استفاده بیش از حد ریمل خود داری می کند. این کار رنگ چشم را بهتر و بیشتر نمایان می سازد. رنگ چشم مونیکا بلوچی یکی از ویژگی ها خدادادی وی است که او را جوان نشان می دهد.

آرایش صورت

مونیکا بلوچی همواره سعی دارد پوست شفاف خود را به نمایش بگذارد. همانطور که می دانید پوست اولین عضو از بدن است که پیر می شود وی توانسته با مراقبت هایی که از دوران جوانی آغاز کرده پوست خود را شفاف و زیبا نگه دارد. اما نکته مهم این است که در آرایش صورت خود بیش از حد اغراق نمی کند و از رژ گونه ها غلیظ استفاده نمی کند . استفاده از رژ گونه ها تیره و پر رنگ پوست زیبای وی را پوش داده و نمی گذارد این ویژگی زیاد نمایان شود.

همانطور که خواندید راز زیبایی مونیکا بلوچی از چند نکته ساده تشکیل شده است پس برای دستیابی به زیبایی طبیعی و خیره کننده با رعایت نکات بالا دست به کار شوید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *