قوانین طلایی در انتخاب رنگ مو
قوانین طلایی در انتخاب رنگ مو

قوانین طلایی در انتخاب رنگ مو

انتخاب یک رنگ موی مناسب که هارمونی خاصی با رنگ صورت و چهره شما داشته باشد، کاری بسیار مهم و حساس است. کمک گرفتن و محول کردن این کار به سالن های آرایشی اساسی ترین روش برای موفقیت در رنگ کردن مو است، اما همیشه افرادی وجود دارند که به دلایلی دوست دارند این کار را خودشان انجام دهند.

به هر حال در هر شرایطی اگر دنبال یه تغییر اساسی در ظاهر خود هستید کافی است این چند قانون را در نظر بگیرید و رنگ درست را برای خودتان انتخاب کنید.

قوانین طلایی در رنگ مو

قانون اول رنگ مو

افراد بسیار کمی وجود دارند که با مشکی پر کلاغی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رنگ معمولا برای خیلی ها منجر به این می شود که سنشان ازآنچه هستند بیشتر نشان داده شود؛ و برای کسانی که پوست بسیار روشن دارند باعث یک تضاد بسیار زیاد می شود، که فقط عیب‌های صورتشان را بزرگ نمایی می کند. اما اگر سبزه هستید و چشم های تیره دارید حتماً این رنگ مو را امتحان کنید بد نیست به جای انتخاب مشکی پر کلاغی بهتر از قهوه ای بسیار تیره با توناژ قرمز استفاده کنید.

قانون دوم رنگ مو

موی سفید و خاکستری اصلا برای پوست‌های روشن و تیره یکسان به نظر نمی‌آیند. در مورد پوست‌های روشن ممکن است ظاهری بی‌روح به وجود آورد و در مورد پوست های تیره ممکن است تضاد شدیدی در چهره شما ایجاد کند.

قوانین طلایی در انتخاب رنگ مو
قوانین طلایی در انتخاب رنگ مو

قانون سوم در رنگ مو

رنگ موهای روشن و قوی باید بر اساس رنگ موهای شما انتخاب شوند. این کار سبب می شود هارمونی مناسب جذابیت موهای شما را صد چندان می‌کند. اگر چشم‌های خاکستری یا آبی دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌های روشن و کمی متمایل به رنگ‌های سرد استفاده کنید.

قانون چهارم در رنگ مو

برای انتخاب رنگ مو حتماً سن خودتان را در نظر بگیرید. هر چه چهره شما با تجربه تر باشد رنگ‌های زرق و برق دار روشن را هرگز انتخاب نکنیدزیرا برای چهره شما هرگز زیبایی به همراه نخواهد داشت. در این شرایط بهتر است که از رنگ مویی با سایه روشن استفاده کنید.

قانون پنجم در رنگ مو

در نهایت و آخرین قانونی که باید به آن دقت کنید، این است که رنگ موی جدید باید به شما بیاید و شما با تصویر خودتان و با چهره جدیدتان راحت باشید وارتباط مناسبی برقرار کنید و از داشتن این رنگ مو لذت ببرید نه آنکه آن را پنهان کنید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید