مجله گل گیس

برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای

برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای
loading...

اولین گام برای زیباتر شدن چهره، توجه به ابروهاست. ابروها کمک می‌کنن چشم‌ها و صورت، زیبایی واقعی خودشان را بیشتر نشان دهند، بعد از اون به سراغ قسمت های مهم در صورت بروید. امروز با نکته های آموزش حرفه ای آرایشگری با شما هستیم.

برداشتن اصولی ابرو از نظر آرایشگران

اما برای داشتن ابروهای زیبا دو عامل مهم هست اول اینکه ابروها پرپشت باشه و دوم اینکه زمان برداشتن ابروها به فرم چهره و چشم‌ها توجه بشه. اما برای داشتن بهترین حالت ابرو بهتر است آنها را تا حد امکان طبیعی نگه دارید. بعضی ابروها فقط نیاز به برداشتن چند تار مو دارند و بعضی با تغییر دادن فرم، کامل می‌شوند. البته موقع برداشتن ابرو باید توجه داشت که موها یکی یکی و در بخاطر رشدشان برداشته شوند. ابرویی مناسب است که متناسب با فرم صورت باشه و شکل چشم‌ها را برجسته‌تر نشان دهد.

برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای
برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای

ترفندهای حرفه ای آرایشی

اگر بخواهید کرم‌ پودر به‌خوبی روی پوست‌تان بخوابد باید زیر کرم پودر پرایمر بزنید تا تمام خطوط و منافذ پوست را پر و صورت را صاف و آماده برای زدن کرم‌ پودر کنه به این ترتیب دوام آرایش روی پوست بیشتر می شه. برای سیاه کردن چشم‌ها بهتر است از خط چشم‌ها و ریمل‌های ضدآب استفاده کنین تا با عرق کردن این سیاهی‌ها را به زیر چشم بعد ندهد و پایداری بیشتری داشته باشه. اگر مژه‌های کوتاهی دارید از مژه مصنوعی استفاده کنین. قبل از سایه زدن بهتر است روی پلک یک لایه پودر بزنید و بعد سایه را استفاه کنین. با این کار سایه حالت چرب خود را از دست می‌دهد و باعث ‌می شه به بالای چشم بعد ندهد. برای آرایش لب‌ها ابتدا روی لب پودر بزنید و بعد مداد لب بکشید و بعد رژلب بزنید و در نهایت کمی براق‌کننه روی لب بمالید سعی کنین از رژلب‌هایی استفاده کنین که خاصیت مرطوب کنندگی داشته باشند و رنگ‌شان نزدیک به رنگ پوست صورت باشه تا لب‌ها بزرگ‌تر نشان داده می شه.

سالن زیبایی زنانه

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.