مجله گل گیس

نسخه ای برای آرامش اعصاب

نسخه ای برای آرامش اعصاب
loading...

آرامش اعصاب یکی از گمشده های دنیای جهان سوم است، این روزها همه به دنبال راهی برای افزایش آرامش اعصاب می گردیم. امروز با نسخه هایی از طب سنتی برای بر آورده شدن این نیاز شما تلاش کرده ایم. این علم که سالیان دراز در خدمت بشر بوده و سینه به سینه به ما منتقل شده است، به خوبی اثراتش را به اثبات رسانیده است. بد نیست در میان این حجم مازاد و زیاد تنش های عصبی که روزمره به سراغ تک تکمان می آید سپری برای محافظت از آثار مخرب و جبران نشدنی فقدان آرامش و روان برای خود با مواد غذایی و خوراکی فراهیم کنیم. هر چند روحیه و طرز تفکر در موفقیت از دام هزاران بلا همچون سونامی سکته که به سرعت در کشورمان رو به رشد و قدرت گرفتن است، بسیار موثر است، اما به خوبی می دانید که هر کسی توان استفاده از این دستورات و تفکرات صحیح و سالم و یا به قولی مثبت اندیشی را ندارد.

بد ندیدیم برای جبران آرامش از دست رفته و تجدید مجدد آن دستورات ساده روزمره را برایتان منتشر کنیم و با این کار به شما دوستاران مجله گل گیس یادآور شویم،کهما همه جوره به فکر شما هستیم.

نسخه ای برای آرامش اعصاب
نسخه ای برای آرامش اعصاب

نسخه هایی از طب سنتی برای آرامش اعصاب

۱-از آش آلوچه استفاده شود.

۲-آووکادو برای تقویت اعصاب مناسب می‌باشد.

۳-شیره انگور با کمی زعفران به صورت شربت میل شود.

۴-خوردن سرکه اعصاب را پریشان می‌کند.

۶-برای درمان اعصاب و هیجان و اضطراب ۵۰ گرم بادام سائیده با ۵۰ گرم شکر در۵۰۰ سی‌سی آب مخلوط نموده یک استکان ۴ بعدازظهر و یک استکان آخر شب میل شود.

۷-برای افراد بی‌حوصله و بهت‌زده ۵۰ گرم بادام‌ زمینی و یک قاشق عسل با آب هویج مفید می‌باشد.

۸-مربای به همراه صبحانه برای تقویت اعصاب مفید است.

۹-دمکرده برگ درخت به آرام بخش است، ۲ گرم در ۱۰۰ سی‌سی آب‌جوش ۲۰ دقیقه دم‌کرده صاف نموده با عسل شیرین و میل شود برای آرامش اعصاب بسیار مفید است.

۱۰-پرتقال تقویت‌کننده اعصاب است. شب ۲ ساعت بعد از شام پرتقال میل شود و یا برگ پرتقال۳ گرم در۱۰۰ سی‌سی آب‌جوش ۲۰ دقیقه دم‌کرده صاف نموده با عسل شیرین و شب میل شود.

۱۱-دمکرده گل‌ها و شکوفه‌های پرتقال آرام بخش است ۲ گرم با ۱۰۰ سی‌سی آب‌جوش دم‌کرده میل شود.

۱۲-خوردن خربزه موجب نشاط و فعالیت اعصاب می‌گردد.

۱۳-خوردن خرما باعث سرزنده نگاه داشتن سلولهای عصبی می‌شود و برای تقویت اعمال فطری مفید است.

۱۴-دمکرده گلهای زالزالک برای اختلالات عصبی از جمله نگرانی، بی‌خوابی، سرگیجه و یا احساس صدا در گوش مفید می‌باشد. گل زالزالک ۲ گرم در ۱۰۰ سی‌سی آب‌جوش ۲۰ دقیقه دم‌کرده یک ساعت قبل از خواب میل شود.

۱۵-برای این که کمتر عصبانی شوید و آرامش اعصاب داشته باشید در فواصل غذا از زردآلو استفاده کنید.

۱۶-برگ زیتون ۲ گرم در ۱۰۰ سی‌سی آب‌جوش ۲۰ دقیقه دم‌کرده روزی چند بار میل شود.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.