هایلایت مناسب هر رنگ مو

هایلایت مناسب هر رنگ مو

از آن جا که استفاده از رنگ مو امروزه بسیار باب شده و سن استفاده از آنها بسیار کم شده است، پس باید همیشه بین این همه جمعیت زیاد رنگ کنندگان مو خاص بود و حرفی برای گفتن داشت. دیگر روزهایی که با یک رنگ ساده و تک رنگ، کار رنگ کردن مو تمام می شد به پایان رسیده است و رنگ های بسیار زیادی مد شده است که هرگز کار آن ها با یک بار رنگ کردن به پایان نخواهد رسید و مستلزم هنرمندی بیشتری است، و این جاست که حرفه ی تخصصی آرایشگری رخ نمایی می کند. با سیل عظیم رنگ های ترکیبی که از سوی آرایشگران و کارخانجات تولید رنگ مو ، ابداع و نو آوری شد، دیگر کمتر کسی با یک رنگ ساده و تک رنگ دلش راضی می شود.

یکی از بهترین روش های جذابیت بخشیدن هر چه بیشتر به رنگ مو استفاده از هایلات بر روی آن ها است. شما با این کار می‌توانید رنگ موهای خود را از حالت یکنواختی و سادگی خارج کنید و ظاهری خیره‌کننده داشته باشید. اما هر هایلایتی برای هر رنگ مو مناسب نخواهد بود. پس مهمترین مسئله موجود انتخاب رنگ هایلایت مناسب برای هر رنگ مو خواهد بود!

آیا فکر می‌کنید انتخاب هایلایت مناسب برای هر رنگ مو  کار آسانی است و به راحتی می توان هر رنگ از هایلاتی را بر روی موهای رنگ شده ی خود استفاده کنید؟ هایلایت‌های بسیار متنوعی وجود دارند اما کدام یک برای شما مناسبند؟ اگر تا به حال تجربه‌ای از هایلایت کردن نداشته‌اید مطالب زیر به شما در انتخاب هایلایت مناسب بسیار سودمند خواهد بود.

هایلایت مناسب هر رنگ مو
هایلایت مناسب هر رنگ مو

هایلایت مناسب هر رنگ مو به چه معناست

استفاده از هایلایت ها به دلیل آن که در آن ها از دکلره استفاده نمی شود و آسیب کمتری به ساختمان مو می زند امروزه بیشتر کاربرد دارد. اما حتما می‌بایست مواردی چون رنگ ضمینه مو، رنگ پوست و مدل مو را در انتخاب هایلایت مناسب رنگ موی خود دخیل کنید.

هایلایت قسمت کاکل (جلوی سر)

این روش ابتدایی‌ترین روش است و این هایلایت‌ها دقیقاً کنار صورت قرار خواهد گرفت. در واقع این هایلایت‌ها چهره شما را در بر می‌گیرند و صورت شما را روشن‌تر خواهند کرد و بسیاری از خانم‌ها اعلام کرده‌اند که این هایلایت‌ها طراوت جوانی را به صورتشان بازگردانده‌ است.
این هایلایت‌ها در زیر مو قرار می‌گیرند تا با رشد مو زیبایی هایلایت از بین نرود و ریشه‌ها مشخص نشوند.

هایلایت‌های بسیار روشن (بلوند)

اکثراً هنگامی که یک خانم از آرایشگر خود می‌خواهد که موهای او را هایلایت کند، به این معناست که او خواهان هایلایت‌های پلاتینه و روشن است. گرچه این هایلایت‌ها لزوماً برای هر فردی مناسب نخواهند بود.
هایلایت‌های روشن با رنگ‌های زیر بسیار همخوانی خواهند داشت : – بلوند خاکستری – بلوند دودی – قهوه‌‌ای روشن یا عسلی

هایلایت‌های تند و قوی

این هایلایت‌ها مورد پسند هر فردی نخواهند بود اما طرفداران خاص خود را دارد. آن‌ها باعث جلب توجه هر کسی خواهند شد زیرا این هایلایت‌ها معمولاً صورتی، آبی یا نارنجی هستند.

اگر می‌خواهید از این هایلایت‌ها استفاده کنید و در عین حال غیرعادی به نظر نیایید و باعث جلب توجه نشوید از رنگ‌های نزدیک به رنگ موی خود الهام بگیرید. برای مثال اگر رنگ موی شما تیره است رنگ‌های سرمه‌ای و بادمجانی انتخاب خوبی برای هایلایت به نظر می‌رسند و اگر موی بلوند دارید تم‌های نارنجی متناسب هستند. اما در نهایت می توانید برای مطمئن شدن از انتخاب و سلیقه خود، رنگ هایلایت مورد نظر خود را با آرایشگرتان در میان بگذارید تا او بر اساس تجربه و قیافه شناسی به شما بگوید آیا این انتخاب مناسب است و یا خیر. هرگز این کار را به تنهایی و یا با افراد نا وارد انجام ندهید، در صورت کنجکاو بودن و دست زدن به این کار می توانید بر روی بخش کوچکی از موی خود هایلایت را امتحان کرده و نتیجه را ببینید.

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید