مجله گل گیس

مدل مو و آرایش بازیگران در شب آخر مراسم اسکار ۲۰۱۵

لوپیتا نیونگو LUPITA NYONG'O در مراسم اسکار 2015
loading...

اسکار ۲۰۱۵ با تمام حاشیه ها و زیبایی هایش به پایان رسیده و البته می دونید که از این مراسم پاشکوه تصاویر و ویدئوهای خاص و به یادماندنی زیادی منتشر شده. در این مطلب بهترین مدل های مو و آرایش بازیگرها رو در شب آخر میهمانی اسکار ۲۰۱۵ به شما معرفی می کنیم. به نظر من سادگی و جذابیت از مهمترین بخش های این تصاویر است.

اما بریم سراغ مدل موی بازیگران در اسکار ۲۰۱۵

سی نا ملیر SIENNA MILLER در اسکار ۲۰۱۵

من سینا رو به خاطر جراتش در انتخاب مدل مو تحسین می کنم. کمتر بازیگر زنی جرات می کنه مدل مویی رو برای قدم زدن روی فرش قرمز اسکار انتخاب کنه که کل صورتش رو نشون بده. طرفین موی ی نا در این مدل خیلی خوب و مواج شده و علاوه بر اینکه آسیبی به آرایش صورتش نزده؛ جذابیت صورتش رو هم دوچندان کرده. هرچند نباید از چشم های گربه ای و خوشگل سی نا هم قافل شد.

سی نا ملیر SIENNA MILLER در اسکار ۲۰۱۵
سی نا ملیر SIENNA MILLER در اسکار ۲۰۱۵

 

اسکارلت جوهانسون SCARLETT JOHANSSON در اسکار ۲۰۱۵

اسکارلت از اون بازیگرها بود که امسال اسمش توی حاشیه اسکار زیاد مطرح شد! خب اسکارلت امسال ثابت کرد خانومها هم میتونن با تراشیدن مو، جنبه هیا نهفته ای از زیباییشون رو نشون بدن. البته تراشیدن مو در آرایش موی خانوم ها قبلا هم رواج داشته. اما یادل به نظر من خیلی ویزه و زیبا شده. از طرفی تو یان تیپ وقتی به چشمای اسکارلت نگاه می کنم احساس می کنم دارم یه پسربچه ۱۲ ساله شیطون رو می بینم. شما به موهای اسکارلت چه نمره ای میدید؟

اسکارلت جوهانسون SCARLETT JOHANSSON در اسکار 2015
اسکارلت جوهانسون SCARLETT JOHANSSON در اسکار ۲۰۱۵

 

دیانه کروگر DIANE KRUGER در اسکار ۲۰۱۵

بنظر من موهای دیانه کروگر هیچ زیبایی خاصی نداره. اما در عوض تا دلتون بخواد یه حالت اثیری کلاسیک جذابی داره. انتخاب یه مدل موی کلاسیک و ترکیبش با رژ لب قرمز رنگ و گوشواره های باز هم کلاسیک، صورت دیانه کروگر رو واقعا جذاب و به یادموندنی کرده. مثل یه فیلم با یه پایان بندی ظریف و ساده.

دیانه کروگر DIANE KRUGER در اسکار 2015
دیانه کروگر DIANE KRUGER در اسکار ۲۰۱۵

 

کری واشنگتون KERRY WASHINGTON در اسکار ۲۰۱۵

خب خانومای ایرانی طبیعتا چون پوست تیره ای ندارن ( خیلی کم پیش میاد ) شاید چشمشون کمتر به یددن زیبایی های کری واشنگتون عادت داشته باشه. ولی اولین نکته ای که منو جذب این تصویر می کنه پوست و موی براق و یک دست کری واشنگتون هست؛ چیزی که راحت بدست نمیاد. و البته استفاده بسیار خوب از اسپری مو و هماهنگی بین حالت کشیده مو و گوشواره گوش راست، کری رو تو این تصویر بنظرم دوست داشتنی کرده.

کری واشنگتون KERRY WASHINGTON در اسکار 2015
کری واشنگتون KERRY WASHINGTON در اسکار ۲۰۱۵

ناتالی پورتمن NATALIE PORTMAN در اسکار ۲۰۱۵

مجله های امریکایی ناتالی رو محصول ژن خوب و هنر آفرینش می دونن! اما من فکر می کنم نتالی فقط تو تصاویر آتلیه ای زیباست. هرچند در مهمانی شب آخر اسکار ۲۰۱۵ کارهای زیادی برای بهتر بودن و در عین حال طبیعی بودن انجام داده بود. به هر حال من که حرف خاصی در مورد مدل موی ناتالی ندارم.

ناتالی پورتمن NATALIE PORTMAN در اسکار ۲۰۱۵
ناتالی پورتمن NATALIE PORTMAN در اسکار ۲۰۱۵

ریس ویترسپون REESE WITHERSPOON در اسکار ۲۰۱۵

یه چهره لایت برنزه با موهای آزاد و رها، کاری که به چهره ریس ویترسیون یه حالت زیبای وحشی داده. این مدل مو ترکیبی از پول، اعتماد به نفس و هیجان رو به نمایش می زاره. بد نیست گاهی و البته نمیشه همیشه ازش استفاده کرد.

ریس ویترسپون REESE WITHERSPOON در اسکار 2015
ریس ویترسپون REESE WITHERSPOON در اسکار ۲۰۱۵

 

جنیفر لوپز JENNIFER LOPEZ در مراسم اسکار ۲۰۱۵

حالا جنیفر ۳۵ سالشه و خب باید گفت آفرین! چون که خیلی بهتر از سنش بنظر می رسه. ترکیب لبهای صورتی باربی شکل و صورت برنزه آمریکای لاتینی، چیزیه که جنیفر با انتخاب مدل موی بسته خواسته به وضوح هرچه تمام تر به نمایش بزاره. چشمهای جنیفر هم هنوز همون حالت شاهانه و با وقار رو حفظ کرده. به ظنر من که مدل موی بسته به جنیفر میاد.

جنیفر لوپز JENNIFER LOPEZ در مراسم اسکار 2015
جنیفر لوپز JENNIFER LOPEZ در مراسم اسکار ۲۰۱۵

 

اما استون EMMA STONE در مراسم اسکار ۲۰۱۵

اما استون معرکه است. من طرفدار پر و پا قرص مدل موی یک طرفه نیستم؛ اما اگر این مدل رو اما استون انتخاب کرده باشه چرا که نه. ترکیبی از مدل موی یک طرفه به همراه لب های قرمزی که مثل یه ماشین آتش نشانی می تونه هر آتیشی رو خاموش کنه! اما واقعا تو این مراسم جذاب و گیرا شده بود.

اما استون EMMA STONE در مراسم اسکار 2015
اما استون EMMA STONE در مراسم اسکار ۲۰۱۵

 

لوپیتا نیونگو LUPITA NYONG’O در مراسم اسکار ۲۰۱۵

نگاه من می گوید چهره او مجموعه ای از زیبایی هاست. لبهای سرخ تیره، چشمهایی شبیه ظروف نقره ای اعلا و صدها ریزه کاری دیگر. لوپیتا با این چهره مقتدرانه می تواند روی فرش قرمز بزرگترین فستیوال هنر جهان قدم بزند. هرچند موهای لوپیتا کوتاه و ساده است اما به چهره تیره او خوب نشسته.

لوپیتا نیونگو LUPITA NYONG'O در مراسم اسکار 2015
لوپیتا نیونگو LUPITA NYONG’O در مراسم اسکار ۲۰۱۵

 

کیرا تایتلی KEIRA KNIGHTLEY در مراسم اسکار ۲۰۱۵

به هر حال تصویر کیرا نایتلی مرا یاد الهه شعرهای شکسپیر انداخته. با لبهایی سرخ به رنگ گل رز و چشمانی که با سایه قهوه ای زیباتر شدن. کیرا رو با این تیپ باید در داستان های کلاسیک قرن ۱۹ جستجو کرد. موهای بلندش هم که با باز شدن از فرق بیشتر از همیشه این حس رو در بیننده القا می کنه.

کیرا تایتلی KEIRA KNIGHTLEY در مراسم اسکار 2015
کیرا تایتلی KEIRA KNIGHTLEY در مراسم اسکار ۲۰۱۵

شما هم نظرتون رو بگید. جای کدوم بازیگر تو این تصاویر خالیه؟ بنظرتون امسال بهتر بود یا سال پیش؟

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.