مجله گل گیس

پیشنهاد یک ست اسپرت شیک

پیشنهاد یک ست اسپرت شیک
loading...

میدونم که هر کاری بکنید هیچ تیپی جای تیپ اسپرت رو نمیگیره، به همین خاطر امروز میخوام بهتون پیشنهاد یک ست اسپرت شیک رو بکنم که خیلی راحت می تونید با بعضی از وسایل و لباس هایی که برای زمستون تهیه کرده بودید ست کنید. خوش تیپ باشید بابا بی خیال نباید که تا کفتن بهار شده همه بیاییم صندل های جلو باز و یا لای انگشتی بپوشیم! یا شایدم به نظر بعضی ها دیگه وقت پوشیدن کفش های تق تقیه!!!

ابا به خدا هنوز هم میچسبه شما فقط امتحان کنید. سریعا اولین قدمی که باید بر دارید و راه برو برگرد نداره انتخاب یه شلوار جین و یا اسپرته که اولین و البته مهمترین جزء تیپ و ست اسپرت به حساب میاد.

خوب حالا که شلواره رو انتخاب کردید حالا بیاید سر وقت یه چکمه و یا نیم بوت شیک، البته من یکم به جینگیل ها تخفیف دادم، شما می تونید کفش های پاشنه داره تون رو بپوشید. ای جونممممممم

خب حالا وقت یه بلوز و یا تیشرت کاملا اسپرته و یا نیمه اسپرته که شما رو تبدیل به یک سوپر ستاره بکنه. فقط یه موضوع رو فراموش نکنید، اگر از دسته خانم هایی هستید که دچار اضافه وزن هستید، کفش های خیلی پاشنه بلند و یا لباس های خیلی چسبان با رنگ های روشن و موهای آویزون از دور و بر شونه ها، خیلی شما را مسخره می کنه، اصلا به دنبالش نرید. خوب حالا خوش تیپ های خودمون می تونن از اکسسوری ها و یا شال گردن ها، خلخال و پابند و یا دستبند های اسپرت در کنار این ست ها استفاده کنن.

من عاشق شما خوش سلیقه ها هستم که خیلی خوب یاد گرفتید با یه تغییر کوچیک حسابی خودتون رو عوض کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.