مجله گل گیس

سبک های جدید لباس عروس آستین بلند

سبک های جدید لباس عروس آستین بلند
loading...

این روزها دیگه خبری از لباس عروس های دکلته و بدون آستین نیست، اگر پشت ویترین مغازه ها و مزون های لباس عروس قدمی زده باشید تمام لباس عروس ها ترکیبی از حریر و تورهای دانتل است. بیشتر این دانتل ها هم به صورت حاشیه ای با لبه های دالبور دار می باشد که طراحان لباس عروس با قرار دادن این حاشیه ها در پشت لباس و یا یقه و سر آستین ها، زیبایی این لباس ها را دو چندان کرده است.

نرمی و لطافتی که این پارچه ها دارند سبب شده تا دیگر مثل قدیم ها عروس ها در آن احساس خفگی و تنگی نکنند. از طرف دیگر استفاده از تور دانتل و حریر به جای پارچه های قدیمی و سنگین باعث شده تا وزن این لباس ها نیز به شکل قابل توجهی کم شود.

اکثر تورهای دانتل موجود در بازار به رنگ های سفید آف، سفید و تا حدودی هم رنگ عاجی و مرجانی می باشند که این رنگ ها برای وقار دادن و خاص شدن این لباس ها و تبدیل به یک لباس عروس باشکوه کافی است. یکی دیگر از ویژگی هایی که این لباس عروس ها دارند این است که دیگر مانند قدیم ها عروس هایی که اضافه وزن داشتند و با پوشیدن لباس های دکلته شبیه بادی بیلدینگ ها می شدند در این مدل ها به چشم نمی خورد.

در کنار این لباس ها استفاده از یک تور سر ،یک شینیون شیک و آرایش زیبا تکمیل کننده زیبایی و برازندگی یک عروس تمام عیار است.

گالری از لباس عروس آستین بلند و آستین کوتاه

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.